“The Muppets” jednak z pełnym sezonem

Seriale 30.10.2015
“The Muppets” jednak z pełnym sezonem

“The Muppets” jednak z pełnym sezonem

Mimo iż wyniki oglądalności “The Muppets”, produkowanego przez ABC Studios i The Muppets Studio serialu komediowego, są raczej umiarkowanie satysfakcjonujące w stosunku do sporych oczekiwań, zdecydowano się na zamówienie pełnego, 16-odcinkowego sezonu. 

Jeszcze niedawno dyskutowano nie nad tym, czy “The Muppets” doczeka się pełnego sezonu, a nad tym, czy serial nie zniknie przedwcześnie z anteny. ABC poniosło bowiem spore nakłady finansowe na reklamę, tymczasem zarówno wyniki oglądalności, jak i mieszane recenzje i reakcje widzów oraz krytyków są na razie dla stacji dość rozczarowujące. Pilotażowy odcinek przyciągnął przed odbiorniki przeszło 9 milionów widzów, kolejny – aż o 4 miliony mniej.

muppety the muppets abc

Mimo wszystko zdecydowano się dać “The Muppets” szansę. Pierwszy sezon tej komediowej produkcji będzie miał szesnaście odcinków. ABC liczy zapewne na to, że serial zainteresuje większą ilość odbiorców podczas emisji powtórek i przy okazji wydania całość na DVD. Jeśli będzie inaczej, szanse na ewentualną kontynuację zmaleją praktycznie do zera. A byłaby szkoda, bo nam “The Muppets” naprawdę się spodobało. Tak pisała o nim Joanna: 

Żarty sytuacyjne i gry słowne ujmują jak zawsze i szczerze bawią. Powrót „The Muppets” to naprawdę udany i dobry ruch. Nie ma tutaj odcinania kuponów od dawnego sukcesu, a jest solidna porcja rozrywki. Zdecydowanie warto sprawdzić.

Miejmy więc nadzieję, że zainteresowanie serialem wzrośnie. Zamówienie pełnego sezonu to dobry prognostyk.

Teksty, które musisz przeczytać:

Prowokują, obrażają i bawią do łez. Najwyżej oceniane seriale komediowe

Znalazły się tu zarówno propozycje od Netfliksa, jak i od HBO. Produkcje amerykańskie, ale i brytyjskie. Coś z nowości, jak i produkcje liczące sobie już wiele sezonów. Jedno jest pewne, każdy tytuł to komediowa petarda. Jeśli nie znacie wszystkich – najwyższy czas to nadrobić. Sprawdźcie najwyżej oceniane seriale komediowe. 

Top/Seriale 05.11.2018

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...