Marvel opublikował zwiastun serialu Jessica Jones. To nie będzie zwykła produkcja o super-bohaterach

Seriale 23.10.2015
Marvel opublikował zwiastun serialu Jessica Jones. To nie będzie zwykła produkcja o super-bohaterach

Marvel opublikował zwiastun serialu Jessica Jones. To nie będzie zwykła produkcja o super-bohaterach

Jessica Jones, drugi po Daredevilu serial Netfliksa wyprodukowany dla Marvela, nareszcie doczekał się oficjalnego, pełnego zwiastuna.

Materiał reklamowy pokazuje, że będziemy mieli do czynienia z serialem zupełnie innym do klasycznego telewizyjnego show o super-bohaterach. Jestem zdziwiony, jak mało jest tutaj scen walk, wybuchów i komiksowej akcji. Zamiast tego dostajemy produkcję, która niczym nie odstępuje thrillerowi psychologicznemu.

Tytułowa Jessica Jones miała rację mówiąc, że serial będzie inny od wszystkich.

Wcielająca się w główną bohaterkę Krysten Ritte w jednym z wywiadów przyznała, że nie dostaniemy taniej imitacji Iron-Mana czy Thora, ale produkcję o własnej, odmiennej i oryginalnej tożsamości. To naprawdę czuć na poniższym zwiastunie. Serial przypomina rozciągnięte na kilkanaście odcinków dochodzenie, z „tym złym” działającym w cieniu i zza kulis. Może być naprawdę, naprawdę ciekawie.

Jestem zdziwiony, jak wiele czasu zostało poświęcone na pokazanie aktora Mike’a Coltera. Czarnoskóry mężczyzna wciela się w kolejnego bohatera – Luke’a Cage’a – który w swoim czasie również dostanie własny serial. Jedna ze scen pokazuje, że para najważniejszych postaci ma się ku sobie, bo zgadzałoby się z historiami opowiadanymi w komiksach. Tam Luke Cage oraz Jessica Jones stanowią parę i doczekali się nawet dziecka. Gdyby tego było mało, każdy z nich w swoim czasie zasilał szeregi Avengersów.

Serial Jessica Jones zadebiutuje na platformie Netflix już 20 listopada. W dniu premiery zostanie udostępnione wszystkie 13 odcinków.

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Marvel opublikował zwiastun serialu Jessica Jones. To nie będzie zwykła produkcja o super-bohaterach”

  1. Mi się podoba. Fajnie że już po trailerze widać ze produkcja różni się drastycznie od Daredevila. Nie wiem czemu ale w pewnym momencie produkcja porównała mi się do Death Note (komiks nie anime). Jedno jest wspólne: dostaniemy znowu dość ciężką historię do przetrawienia. Czekam :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...