Powstanie animowana wersja filmu “Pogromcy duchów”?

Film 02.10.2015
Powstanie animowana wersja filmu “Pogromcy duchów”?

Powstanie animowana wersja filmu “Pogromcy duchów”?

Tak, na to właśnie wygląda. Sony Pictures Animation szykuje animowaną wersję hitu z lat 80. ubiegłego stulecia. Produkcją zajmie się reżyser, który odpowiada za pierwszą część “Pogromców duchów”, Ivan Reitman.

Animowana wersja “Pogromców duchów”, podobnie jak jej aktorski pierwowzór, opowie o naukowcach, którzy będą bronić Manhattanu przed atakiem upiorów. Nie wiadomo jeszcze, kiedy film animowany miałby mieć swoją premierę, ani kto będzie zaangażowany w udzielenie głosów postaciom.

ghostbusters

To nie pierwszy raz, kiedy zobaczymy “Pogromców duchów” w wersji animowanej. Na przełomie lat 80. i 90. emitowany był serial “The Real Ghostbusters”, a w drugiej połowie lat 90. roku Sony wyprodukowało kilkadziesiąt epizodów animacji “Extreme Ghostbusters”.

Przypomnijmy także, że w lipcu 2016 roku swoją premierę będzie miała najnowsza odsłona serii, “Pogromcy duchów III”. Tym razem ratować przed inwazją duchów ratować będą… kobiety. W filmie wystąpią między innymi Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones i Kate McKinnon. Za reżyserię produkcji odpowiada Paul Feig.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Uncharted”, „Morbius” i „Pogromcy duchów” z nowymi datami premier. Blockbustery Sony przesunięte – premiery nie wcześniej niż w 2021 roku

Sony zdecydowało się przesunąć swoje najważniejsze, planowane na ten rok premiery. Nie zobaczymy więc wielu blockbusterów, na które kinomaniacy od dawna ostrzyli sobie pazury. Tym samym na „Uncharted”, „Morbius”, „Pogromcy duchów: Dziedzictwo” czy „Misję Greyhound” trafią na ekrany kin dopiero w 2021 roku.

News/Film 31.03.2020

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Powstanie animowana wersja filmu “Pogromcy duchów”?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...