“Demolition” – zobacz pierwszy trailer filmu ze świetnym Jake’em Gyllenhaalem

Film 09.09.2015
“Demolition” – zobacz pierwszy trailer filmu ze świetnym Jake’em Gyllenhaalem

“Demolition” – zobacz pierwszy trailer filmu ze świetnym Jake’em Gyllenhaalem

Jake Gyllenhaal to jedno z najgorętszych współczesnych nazwisk w świecie aktorskim. Jego ostatnia rola w “Wolnym strzelcu” była absolutnie fenomenalna. W tym miesiącu zobaczymy go w polskich kinach, w dwóch filmach – 11 września odbędzie się premiera “Do utraty sił”, a 18 września filmu “Everest”. Tymczasem możemy zapoznać się z kolejną już zapowiedzią produkcji z udziałem Gyllenhaala. Do Sieci trafił trailer obrazu “Demolition”.

Światowa premiera filmu “Demolition” zapowiedziana jest na 10 września 2015 roku. Obraz w reżyserii Jeana-Marca Vallée’go, twórcy “Witaj w klubie” z Matthew McConaughey’em w roli głównej, zostanie wyemitowany w pierwszym dniu Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Scenariusz do produkcji napisał Bryan Sipe. Oprócz Jake’a Gyllenhaala na wielkim ekranie zobaczymy także Naomi Watts czy Chrisa Coopera.

“Demolition” opowie historię mężczyzny, bankiera Davisa, który stracił swoją żonę w wypadku samochodowym i nie potrafi pogodzić się z jej odejściem. Na wskutek splotu wydarzeń na jego drodze pojawia się nowa kobieta, Karen, której Davis będzie chciał pomóc.

Na razie nie wiadomo, czy “Demolition” trafi do rodzimych kin, gdyż Polska premiera filmu nie jest jeszcze znana. Miejmy jednak nadzieję, że niebawem zobaczymy Jake’a Gyllenhaala w jego nowej kreacji, zwłaszcza, że każdy film z jego udziałem cieszy się dużym zainteresowaniem polskiej publiki.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do ““Demolition” – zobacz pierwszy trailer filmu ze świetnym Jake’em Gyllenhaalem”

  1. Lubię gościa. Ma w spojrzeniu coś z psychopaty – podobnie jak ja ;) – nigdy nie wiadomo do końca czym cię zaskoczy.

    Najbardziej utkwił mi w pamięci film Prisoners z nim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...