Hugh Jackman chciałby zostać nowym Bondem. Ale szanse ma niewielkie

Film 07.09.2015
Hugh Jackman chciałby zostać nowym Bondem. Ale szanse ma niewielkie

Hugh Jackman chciałby zostać nowym Bondem. Ale szanse ma niewielkie

Hugh Jackman jest gotów poważnie rozważyć propozycję wcielania się w rolę Agenta 007 po tym, jak kontrakt Daniela Craiga dobiegnie końca. Najpierw jednak ktoś musiałby mu ją złożyć, a na to na razie się nie zanosi. 

Kilka dni temu media informowały, że wchodzący do kin w listopadzie film “Spectre” może być ostatnim, w którym jako odtwórcę postaci Jamesa Bonda zobaczymy Daniela Craiga. Aktor ponoć nie jest już zainteresowany udziałem w kolejnym widowisku o przygodach Agenta 007, mimo że jeszcze w czerwcu tego roku obiecywał wypełnić swój kontrakt. Wywołało to oczywiście lawinę spekulacji dotyczących jego potencjalnego następcy. Obok wymienianego już wcześniej Idrisa Elby, często przewijają się także nazwiska Damiana Lewisa, Toma Hardy’ego, Henry’ego Cavilla oraz Michaela Fassbendera. Teraz do wyścigu dołączył także Hugh Jackman. A raczej: chciałby dołączyć.

hugh jackman james bond

W ostatnim latach kojarzy przede wszystkim z rolą Wolverina z serii filmów o X-menach Jackman otrzymał już kiedyś propozycję wcielenia się w filmowego Jamesa Bonda – wówczas nic z tego nie wyszło. Wczoraj jednak zakomunikował, iż gdyby taka oferta pojawiła się ponownie, poważnie by ją rozważył. Szkopuł w tym, że szanse na to są niewielkie.

Od 2005 roku Hugh Jackman nie był brany pod uwagę do tej roli. W międzyczasie wymieniano wiele innych nazwisk, część z nich – bardzo często, i to raczej spośród nich wyłoniony zostanie nowy Bond. Tym bardziej, że Jackman gotowość do udziału w kolejnych produkcjach o Agencie 007 wygłosił bez związku z jakąkolwiek propozycją ze strony producentów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

5 odpowiedzi na “Hugh Jackman chciałby zostać nowym Bondem. Ale szanse ma niewielkie”

  1. Wydawało mi się że przy poprzednich roszadach był brany pod uwagę – ale było to dawno i mogę nie pamiętać.

    Ja tam bym się cieszył ^^

  2. Przecieki mówią, że następnym Bondem będzie czarnoskóry gej-transwestyta walczący z nieludzkimi strażnikami na granicy Węgier z Serbią.

    • No chyba nie. To nie jest 50 Twarzy Greya gdzie do byle jakiej ksiazki dobiera sie byle jaka obsade.

      Żaden z powyższych się nie nadaje do roli Bonda – i na szczescie, zaden z powyzszych angażu do tej roli nie dostanie. A Jackman po tym, jak jest juz powszechnie kojarzony z rolą Wolverina, jest calkowicie “spalony” jako Bond.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...