Zach Galifianakis nowym Jokerem. W filmie “LEGO Batman”

Film 13.08.2015
Zach Galifianakis nowym Jokerem. W filmie “LEGO Batman”

Zach Galifianakis nowym Jokerem. W filmie “LEGO Batman”

Do obsady pierwszego spin-offu filmu “LEGO® PRZYGODA”, poświęconego postaci Batmana, dołączy Zach Galifianakis. Amerykański aktor udzieli głosu postaci największego przeciwnika Człowieka-Nietoperza – Jokera.

Zach Galifianakis najbardziej znany jest z roli Alana Garnera z filmu “Kac Vegas” oraz ze swojej działalności jako komik. Galifianakis między innymi prowadził talk show “Between Two Ferns”, za który otrzymał nagrodę Emmy. Teraz będzie miał okazję zdobyć serca fanów Batmana, choć zadanie ma niełatwe – przyjdzie mu zdubbingować postać nemesis Bruce’a Wayne’a – Jokera.

Zach Galifianakis lego batman

Galifianakis udzielił już głosu postaciom w filmie animowanym “Kot w butach” oraz serialu “Amerykański tata”. W “LEGO Batman” dołączy do Willa Arnetta w roli tytułowego bohatera oraz Michaela Cery, który wcieli się w postać Robina. Film “LEGO Batman” będzie kolejnym dziełem Phila Lorda i Chrisa Millera, twórców “LEGO® PRZYGODA”. Scenariusz napisał Seth Grahame-Smith, autor książki “Duma i uprzedzenie i zombie”. Widowisko wejdzie do kin 10 lutego 2017 roku.

Głosu Jokerowi użyczali już między innymi Jeff Bennett, John Kassir, John DiMaggio, Michael McKean i Troy Baker. Najbardziej znany z tej roli jest jednak Mark Hamill, który dubbingował tę postać w wielu filmach, grach komputerowych oraz serialu “Batman: The Animated Series”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Zach Galifianakis nowym Jokerem. W filmie “LEGO Batman””

  1. Time napisał o “Duma i uprzedzenie i zombie”: Czy kiedykolwiek istniało takie dzieło literackie, które nie zyskałoby na wprowadzeniu nowych bohaterów w postaci zombi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...