Brangelina w jednym filmie. Jest teaser produkcji “By the Sea”

Film 07.08.2015
Brangelina w jednym filmie. Jest teaser produkcji “By the Sea”

Brangelina w jednym filmie. Jest teaser produkcji “By the Sea”

Ostatni raz Angelinę Jolie i Brada Pitta w jednym filmie widzieliśmy dziesięć lat temu. Była to produkcja nakręcona przez Douga Limana o tytule “Mr. & Mrs. Smith”. W tym roku przyjdzie nam ponownie zobaczyć ich razem na ekranie. Jolie i Pitt znani w mediach pod pseudonimem Brangelina zagrają razem w dramacie “By the Sea”.

Do Sieci trafił teaser filmu “By the Sea”. Obraz reżyserowany jest przez odtwórczynię kobiecej roli głównej, Angelinę Jolie. Aktorka jest także autorką scenariusza. Fabuła produkcji opowiada o losie Rolanda (Brad Pitt), który jest pisarzem i Vanessy (Angelina Jolie), jego żony. Akcja rozgrywa się w latach 70. ubiegłego wieku, we Francji.

“By the Sea” ma być dramatem i jednocześnie romansem. Będzie opowieścią o trudnym związku między dwojgiem ludzi. Jak widać na powyższym teaserze, możemy spodziewać się skandali, emocji, kłótni i równie spektakularnych chwil wzajemnego pogodzenia. Zapowiada się naprawdę niezłe kino.

Oprócz Angeliny Jolie i Brada Pitta w filmie zobaczymy Mélanie Laurent, Nielsa Arestrupa i Richarda Bohringera. Jego światowa premiera została zaplanowana na listopad tego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Czarownica 2” to „tylko” przeciętny film. Ale pokazuje też, dlaczego Disney absolutnie nie potrafi robić sequeli

„Czarownica” z 2014 roku rozpoczęła modę na przekształcanie klasycznych animacji Disneya na filmy aktorskie z komputerowym CGI. I choć remaki wytwórni stały się ostatnio synonimem odtwórczego kopiowania, to film z Angeliną Jolie zmieniał całkiem dużo w opowieści o Śpiącej Królewnie. Szkoda, że sequel postanowił to wszystko wyrzucić do kosza.

Recenzja/Film 18.10.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...