Fantastyczny materiał o fenomenie filmu “Powrót do przyszłości”

Film 30.07.2015
Fantastyczny materiał o fenomenie filmu “Powrót do przyszłości”

Fantastyczny materiał o fenomenie filmu “Powrót do przyszłości”

“Powrót do przyszłości” to jeden z tych nielicznych filmów, które kochają chyba wszyscy. Pośród wielu dzieł “kultowych”, nie ma chyba drugiego takiego, które można włączyć w dowolnym towarzystwie i w dowolnym czasie i które zadowoli wszystkich. Oliver Harper opublikował na YouTube obszerny materiał, w którym między innymi zdradza wiele ciekawych informacji i anegdot na jego temat, próbując przy tym wytłumaczyć jego fenomen. 

W materiale Harpera znajdziecie wszystko, co chcielibyście wiedzieć o “Powrocie do przyszłości”. Streszczenie fabuły, perypetie związane z jego realizacją i obsadą, wyjaśnienie dlaczego poszczególne jego elementy wyglądają tak, a nie inaczej, wskazanie postaci i wytwórni, które mogły przyłożyć rękę do jego powstania, ale z różnych powodów tego nie zrobiły i zapewne bardzo potem tego żałowały i wiele, wiele więcej. Trzydzieści minut pozornie może wydawać się zbyt krótkim czasem, by to pomieścić, ale jest inaczej – Oliver Harper stworzył rewelacyjny, spójny i nieprzegadany materiał, który w pełni wyczerpuje temat.

Przy okazji, warto też sprawdzić inne filmy Haerpera dostępna na jego kanale na YouTube. To nieprzebrane bogactwo znakomicie przygotowanych materiałów, które przypadną do gustu każdemu pasjonatowi kina.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...