“The Muppets” powraca. Pilot nowego serialu wylądował na YouTube

Seriale 22.07.2015
“The Muppets” powraca. Pilot nowego serialu wylądował na YouTube

“The Muppets” powraca. Pilot nowego serialu wylądował na YouTube

To, co za chwilę obejrzycie – dziesięciominutowy odcinek nowego serialu “The Muppets” – nigdy nie miał być przeznaczony dla oczu zwykłych widzów. Miał on jedynie przekonać szefostwo stacji ABC, że warto zainwestować w ten projekt. Okazał się jednak tak dobry, że ABC nie chciało, by się zmarnował, i udostępniło go w Sieci.

“The Muppets” zadebiutuje na antenie dopiero pod koniec września tego roku, lecz już teraz – równo dwa miesiące przed oficjalną premierą – mamy okazję zobaczyć pilotażowy odcinek tej produkcji. I z całą pewnością warto to zrobić, bowiem nieco ponad dziesięć minut materiału dość wyraźnie pokazuje, dlaczego stacja ABC, mimo początkowej niechęci, jednak zdecydowała się na emisję tego serialu.

W tym nieoficjalnym pierwszym odcinku Kermit informuje pozostałe Muppety o tym, że… ABC zamówiło nowy program z ich udziałem. Przedstawia też jego najważniejsze założenia. O ile odpowiada wam ten rodzaj humoru, jaki prezentują Muppety, jest spora szansa, że podczas seansu wpadniecie w stan niekontrolowanego chichotu.

“The Muppets” ma być dziełem skierowanym raczej dla starszych widzów, opowiadającym o prywatnym życiu Muppetów – ich romansach, związkach i rozstaniach. Wszystko utrzymane będzie oczywiście w konwencji komediowej, pełnej dwuznacznych żartów, humoru sytuacyjnego oraz gier słownych. Serial jest nakręcony w stylu mockumentu, czyli fikcji udającej dokument. Twórcami tej produkcji są Bill Prady oraz Bob Kushell.

Teksty, które musisz przeczytać:

Powrót Muppetów ma być nowym asem w rękawie streamingu od Disneya

Wieści o streamingu od Disneya nie ustają. Choć na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie usługa wystartuje, ani czy będzie dostępna w Polsce, w mediach pojawiają się pierwsze informacje na temat tego, co znajdzie się w jej ofercie. Oprócz gwiezdowojennego serialu live-action, Disney chce zachęcić do siebie powrotem Muppetów.

News/Seriale 21.02.2018

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...