Oto pełny zwiastun “Fargo”. To będzie znakomity sezon

Seriale 22.07.2015
Oto pełny zwiastun “Fargo”. To będzie znakomity sezon

Oto pełny zwiastun “Fargo”. To będzie znakomity sezon

Nie ocenia się książki po okładce, a serialu (lub filmu) po zwiastunie. Te zbyt często są najlepszym, co się danej produkcji przydarzyło. Jednak po wyśmienitym pierwszym sezonie “Fargo” oraz świetnych materiałach z sezonu drugiego, nie potrafię się powstrzymać. Jestem podekscytowany jak chyba jeszcze żadnym tegorocznym serialem – to musi być coś wspaniałego.

W nowym, oficjalnym zwiastunie “Fargo” znajdują się wyłącznie sceny wcześniej nie pokazywane. Zaprezentowane w nim urywki intrygujących dialogów, mocne one-linery, rewelacyjna praca kamery i ten niesamowity klimat, bezwzględnie przywołujący na myśl pierwszy sezon sprawiają, że już nie mogę się doczekać premiery. Mam przekonanie graniczące z pewnością, że będzie to serial wyśmienity.

Nowy sezon „Fargo” będzie prequelem – akcja serialu rozgrywać się będzie w roku 1979, czyli 27 lat przed wydarzeniami z pierwszego sezonu. Głównym bohaterem będzie Lou Solverson (Patrik Wilson), czyli jedyny bohater, którego mogliśmy poznać w poprzedniej serii. Cała reszta postaci będzie zupełnie nowa. Tło dla fabuły stanowić będzie zakończona sukcesem kampania prezydencka Ronalda Reagana (w tej roli Bruce Campbell). W obsadzie zobaczymy także Kirsten Dunst, Teda Dansona, Nicka Offermana i Jesse’ego Plemonsa.Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Oto pełny zwiastun “Fargo”. To będzie znakomity sezon”

  1. Coen meets Guy Ritchie :-)
    Tbh. Pierwszy sezon Fargo wypada o niebo lepiej niż drugi True Detective. Choć do końca serii jest jeszcze trochę odcinków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...