“Hannibal” nie jako serial… a film?

Seriale 13.07.2015
“Hannibal” nie jako serial… a film?

“Hannibal” nie jako serial… a film?

Po rezygnacji stacji NBC z kontynuacji “Hannibala”, osoby zaangażowane w powstawanie serialu miały nadzieję, że produkcję przejmie ktoś inny. Niestety, okazało się, że żadna z platform, ani Netflix, ani Amazon, nie są zainteresowane nakręceniem czwartego sezonu serialu. Twórca serialu, Bryan Fuller, nie stracił jednak nadziei i nie chce pogrzebać tytułu.

Szanse, że “Hannibal” wróci z czwartym sezonem są połowiczne, Fuller ciągle szuka nowych opcji. Twórca serialu zapowiedział, że jeśli żadna ze stacji nie będzie zainteresowana kontynuacją produkcji, istnieje możliwość, by nakręcić pełnometrażowy film pod tym samym tytułem, który zakończy całość “Hannibala”.

Hannibal Kinoplex

Taka forma pożegnania się z “Hannibalem” wydaje się całkiem sensowna. Nie w ma w końcu nic gorszego niż nagłe przerwanie serialu i brak odpowiedzi na wiele wątków. Pełnometrażowy film finalizujący losy postaci znanych z serii miałby szanse zaspokoić oczekiwania zarówno widzów jak i osób pracujących nad “Hannibalem”.

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na ““Hannibal” nie jako serial… a film?”

  1. Jeśli dynamika filmu będzie zbliżona do pierwszych odcinków bieżącego sezonu to chyba kariery nie zrobi. Powiedziałbym że obecny sezon to klasyczny przerost formy nad treścią, jest pięknie ale niestety nudno. Na szczęście pomału coś się zaczyna dziać.

  2. Po dwóch pierwszych odcinkach nowego sezonu, nie zobaczyłem NIC co mogłoby mnie przy nim zatrzymać. Szkoda zmarnowanego potencjału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...