Nowy zwiastun “Batman v Superman” jest mocny, ale budzi pewne obawy

Film 12.07.2015
Nowy zwiastun “Batman v Superman” jest mocny, ale budzi pewne obawy

Nowy zwiastun “Batman v Superman” jest mocny, ale budzi pewne obawy

Na Comic-Conie zaprezentowano nowy, ponad trzyminutowy zwiastun filmu “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Z jednej strony obiecuje on znakomite widowisko, ale z drugiej – rodzi nieco niepokoju, czy aby twórcy nie przedobrzą.

Przyznaję – gdyby każdą ze scen z tego zwiastuna pokazać oddzielnie, robiłyby świetne wrażenie. Są mroczne, efektowne i intrygujące. Jednakże zmontowane razem, wydają się dość chaotyczne. Nagromadzenie wielu wątków i postaci może nie wyjść filmowi na dobre. Superman, Batman, Wonder Woman, Lex Luthor… W “Avengersach” się to udało, ale to będzie przecież historia zupełnie innego kalibru. Oczywiście trudno to oceniać na podstawie samego zwiastuna, który generalnie nastraja bardzo pozytywnie i wypada zdecydowanie lepiej od tego, który mogliśmy obejrzeć w kwietniu. Miejmy więc nadzieję, że będzie to bardziej udane widowisko niż “Człowiek ze stali” i nie powieli jego błędów.

„Batman V Superman: Świt sprawiedliwości” wejdzie do kin 23 marca 2016 roku. Jego reżyserem jest Zack Snyder, a za scenariusz odpowiedzialni są Chris Terrio oraz David S. Goyer. W obsadzie znajdą się między innymi Henry Cavill, Ben Affleck, Amy Adams, Laurence Fishburne, Gal Gadot, Diane Lane, Jeremy Irons, Holly Hunter i Jason Momoa.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (9)

9 odpowiedzi na “Nowy zwiastun “Batman v Superman” jest mocny, ale budzi pewne obawy”

  1. Po tym co do tej pory pokazali nie mam żadnych oczekiwań na dobre widowisko. Jedyny plus jest taki, że w tej chwili będzie dużo łatwiej o pozytywne zaskoczenie niż o rozczarowanie.

    • No właśnie mam podobnie. Trylogia Nolana to dla mnie mistrzostwo. Tutaj nie mam żadnych oczekiwań. Człowiek zemstali był spoko… Nic więcej. Włączyć w to jednak Batmana… Na świeżo po trylogii, z innym aktorem, szczególnie że jest to Ben Afflec, zmienić cały klimat filmu… To chyba nie dla mnie.

  2. Może po prostu hollywood powinno przestać kręcić zwiastuny. Bo potem rodzą się z tego same problemy. Albo pokażą w nim wszystko co jest do oglądnięcia w filmie, albo zdradzą jakieś momenty, które powinny zaskoczyć w kinie lub co gorsza zdradzą zakończenie. Do tego większość trailerów po prostu składa się ze scen akcji, bo chcą pokazać gdzie na produkcję poszły największe pieniądze. Generalnie trailer dłuższy niż 30s jest zupełnie bez sensu.

    Ja nie pamiętam żebym w ostatnich latach oglądnął jakiś cały trailer. Szkoda czasu.

  3. W man of steel walka była ściągnięta trochę z matrixa rewolucje ( rzucanie się po budynkach), ale znacznie “mocniej”. Ja w DoW liczę na dobre walki z Wonder Woman, ale najbardziej na walję batmana z supermanem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...