Ben Affleck na dłużej z Batmanem. Już nie tylko jako aktor

Film 10.07.2015
Ben Affleck na dłużej z Batmanem. Już nie tylko jako aktor

Trwający od środy Comic-Con przyniósł potwierdzenie toczących się od kilku miesięcy spekulacji. Ben Affleck, którego w 2016 roku zobaczymy w roli Batmana w sequelu “Człowieka ze stali” zwiąże się z tą postacią na dłużej. I to nie tylko jako aktor, ale także jako reżyser i scenarzysta. 

Jak informuje Deadline, Batman doczeka się nowego filmu, który będzie rebootem serii. W roli głównej wystąpi właśnie Affleck, który będzie także jego reżyserem i współscenarzystą. Przy scenariuszu, który jest już na ukończeniu, a jego finalna wersja będzie gotowa jeszcze przed końcem lata, pomaga mu Geoff Johns z DC Comics. Na temat nowego “Batmana” na razie nie wiadomo praktycznie nic więcej. Film nie jest ujęty w planach Warner Bros., nie znana jest zatem nawet jego potencjalna data premiery.

Jeżeli wybór Afflecka do roli Batmana nie przypadł wam do gustu, to chyba czas zacisnąć zęby i zacząć się przyzwyczajać, bowiem w tej kwestii prędko nic się nie zmieni. Warto przypomnieć, że wszyscy aktorzy, którzy wcielili się w postać Człowieka Nietoperza mieli pod górkę – z oceną warto się więc wstrzymać przynajmniej do premiery “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Tym bardziej, że Ben Aflleck ma na koncie kilka naprawdę udanych filmów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Aktorzy, którzy zostali wielkimi reżyserami [TOP 7]

Zaryzykuję stwierdzenie, że nie ma lepszej drogi do zostania świetnym reżyserem niż praca na planie filmowym jako aktor. Nikt bowiem nie lepszego kontaktu z pracą reżysera, operatora i całej reszty ekipy niż właśnie aktor, będący obecny w samym centrum niemalże każdego etapu produkcji. Poniżej kilka dowodów na potwierdzenie tej tezy z okazji premiery filmu „Suburbicon” … Continued

Top/Film 10.11.2017

Dołącz do dyskusji (4)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...