Koniec “Hannibala” wydaje się nieunikniony. Na razie nikt nie chce zająć się serialem Bryana Fullera

Seriale 07.07.2015
Koniec “Hannibala” wydaje się nieunikniony. Na razie nikt nie chce zająć się serialem Bryana Fullera

Koniec “Hannibala” wydaje się nieunikniony. Na razie nikt nie chce zająć się serialem Bryana Fullera

Wygląda na to, że prawdopodobieństwo, iż “Hannibal” doczeka się czwartego sezonu jest coraz mniejsze. Przypomnijmy, że stacja NBC postanowiła zatrzymać produkcję serialu na 3 sezonie, który aktualnie możemy oglądać. Przyczyną takiej decyzji jest niska oglądalność aktualnej serii “Hannibala”.

Osoby związane z serialem, a także wierni fani produkcji (“Hannibala” się albo kocha, albo nienawidzi) mieli nadzieję, że uda się jeszcze doprowadzić do jego kontynuacji. W końcu co stoi na przeszkodzie, by “Hannibala” przygarnęła inna stacja, która da mu zielone światło w sprawie sezonu czwartego. Takie przypadki miały już przecież miejsce. Wystarczy choćby wspomnieć ostatni sezon “The Killing”, który został wyprodukowany przez Netfliksa, po przejęciu go od stacji AMC.

Niestety, jak wynika z doniesień Bryana Fullera, twórcy “Hannibala”, ani Amazon, ani Netflix nie są zainteresowane przejęciem produkcji i nakręceniem czwartego sezonu serialu. Jak wynika jednak z tweeta Fuller i inni zaangażowani w produkcję wciąż szukają nowych możliwości. Czy uda się wskrzesić “Hannibala”? Cóż, w końcu “Miasteczku Twin Peaks” i “Z Archiwum X” udało się wrócić. Serial Fullera ma jeszcze przed sobą trochę czasu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Koniec “Hannibala” wydaje się nieunikniony. Na razie nikt nie chce zająć się serialem Bryana Fullera”

  1. Wg mnie 3 sezon jest trochę inny od poprzednich, odrobinkę nużący jak dotychczas. Odnoszę wrażenie, że 3 sezon jest podobnie odgrywany jak było w House of Cards, mniej tego, z czym serial był głównie kojarzony, bardziej skupiono się na przemyśleniach, głębszym zastanowieniu się co się dzieje w głowach bohaterów ich działaniach. A przynajmniej ja nie lubię takich zmian między sezonami, gdy chcę serial, nad których trzeba myśleć, to oglądam przykładowo ostatnio True Detective. I mi się wydaje, że to jest jeden z powodów, dzięki którym spada oglądalność serialu, drugim jest zmieniony główny bohater serialu, na początku serial opierał się na Hannibal’u + Will’iamie, teraz mam wrażenie, że jest odwrotnie, czyli Will’iam + Hannibal. Takie jest moje odczucie po pierwszych odcinkach 3 sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...