Planner 5D dla Androida to najlepsza aplikacja do projektowania domów, na które nie będzie mnie stać

Mobile 06.07.2015
Planner 5D dla Androida to najlepsza aplikacja do projektowania domów, na które nie będzie mnie stać

Co było najciekawszą zabawą w The Sims? Nie, nie chodzi mi o palenie żywcem własnych wychowanków. Mam na myśli projektowanie domów i aranżację wnętrz. Właśnie z myślą o takich czynnościach powstała darmowa aplikacja Planner 5D.

Wstyd się przyznać, ale miałem do czynienia z The Sims, The Sims 2 oraz The Sims 3. Jak wielu z was, traciłem cenne godziny ze swojego życia na budowę domostw, na które zapewnię nigdy nie będzie mnie stać w realnym życiu. Baseny, kafelki, olbrzymie telewizory, przestronne jadalnie… Nie powiem, dawało to pewną przyjemność. Po stworzeniu domu swoich marzeń zazwyczaj grałem jeszcze przez moment, dopóki realizacja podstawowych potrzeb mojego sima nie zaczęła usypiać mnie do snu.

Planner 5D to w praktyce najlepsze, co w The Sims, bez tej całej bieganiny za kabiną prysznicową, lodówką i WC.

Twórcy Planner 5D twierdzą, że oddają w nasze ręce profesjonalne narzędzie do projektowania domów i mieszkań. Nie mam bladego pojęcia, czy program faktycznie nadaje się do profesjonalnego zastosowania, ale jedno producentom muszę przyznać – podobnie jak twórcy The Sims ze studia Maxis, potrafią rozwinąć kreatywność użytkowników.

planner 5d 2

W aplikacji robisz to samo, co w grze komputerowej. Tyle tylko, że znacznie, znacznie dokładniej. Dokładne odległości, odpowiednie kąty padania i tak dalej i tak dalej… wszystko jest w programie i czeka na niczym niepohamowane fantazje i marzenia posiadaczy Androida.

Niestety, bezpłatna wersja aplikacji nie pozwoli wam w pełni rozwinąć skrzydeł. Wzorem prawdziwego życia i prawdziwych domów, te lepsze towary zawsze kosztują coś ekstra. Dlatego część z modeli, takich jak łóżka, stoły czy krzesła, trzeba „odblokować” za prawdziwą gotówkę. Pamiętacie, że wspominałem coś o The Sims? EA miało bardzo podobne podejście ze swoim wszytym w grę sklepem. Cóż, twórcy Planner 5D inspirują się najlepszymi.

Dołącz do dyskusji (9)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...