“Mr. Robot” dostanie drugi sezon

Seriale 25.06.2015
“Mr. Robot” dostanie drugi sezon

“Mr. Robot” dostanie drugi sezon

Stacja USA Network wiąże wielkie nadzieje ze swoim nowym serialem, “Mr. Robot”. Chwilę po telewizyjnej premierze pilotażowego odcinka poinformowano, że zamówiony został drugi sezon tej produkcji.

I są to nadzieje jak najbardziej uzasadnione, bowiem pierwszy odcinek nie tylko zebrał bardzo dobre recenzje, ale też przyciągnął przed telewizory zadowalającą liczbę widzów (dokładne dane dotyczące jego oglądalności nie zostały jeszcze podane do publicznej wiadomości). Warto w tym miejscu nadmienić, że w Internecie dostępny był od miesiąca na kilku popularnych platformach VOD, m. in. iTunes, Hulu czy Amazon Instant Video, gdzie w sumie obejrzało go niemal 3 miliony osób. Nie bez znaczenia jest też zapewne fakt, że pierwszy odcinek już zebrał kilka wyróżnień, jak choćby nagrodę publiczności na festiwalu South By Southwest.

Tuż po wczorajszej premierze telewizyjnej, emitująca serial stacja USA Network oświadczyła, że “Mr. Robot” otrzyma drugi sezon. Podobnie jak pierwszy, będzie on składał się z dziesięciu odcinków, a jego premiera odbędzie się w przyszłym roku.

“Mr. Robot” to serial opowiadający o losach cierpiącego na zaburzenia psychiczne Elliota, który wiedzie podwójne życie. Jest technikiem do spraw bezpieczeństwa informatycznego, pracującym dla wielkiej korporacji, a jednocześnie… hakerem anarchistą, żywiącym pogardę do otaczającego go świata wyzysku. Pewnego dnia kontaktuje się z nim tajemnicza grupa cyberprzestępców, której celem jest walka z bankami, korporacjami oraz zniszczenie nieformalnej organizacji zrzeszającej najbardziej wpływowe osoby świata. Więcej przeczytacie w naszej recenzji.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do ““Mr. Robot” dostanie drugi sezon”

  1. Oglądałem, zaciekawił mnie ale jakoś bez szału. Główna postać jest dość ciekawa, głównie dlatego oglądnę kolejne odcinki. Dziwi mnie tylko, że po jednym odcinku zamawiają kolejny sezon, jakaś głupota ;)
    Mało było seriali, które zaczynały się fajnie a potem okazywały nic nie warte? Anyway…życzę powodzenia. Dobrych produkcji ostatnio jak na lekarstwo ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...