Wiecie, że już teraz możecie obejrzeć pierwszy odcinek 2 sezonu “Detektywa” za darmo?

Seriale 22.06.2015
Wiecie, że już teraz możecie obejrzeć pierwszy odcinek 2 sezonu “Detektywa” za darmo?

Nie trzeba czekać do 22:00 i mieć w swojej ofercie stacji telewizyjnych HBO. W usłudze HBO GO już teraz możecie zobaczyć pierwszy odcinek drugiego sezonu “Detektywa” zupełnie bezpłatnie.

My już widzieliśmy i podzieliliśmy się swoimi wrażeniami. Choć jest za wcześnie by o całości drugiego sezonu “Detektywa” wyrokować, jest naprawdę dobrze i zapowiada się świetna seria. Przez kolejne 8 tygodni, aż do 10 sierpnia będziemy śledzić losy bohaterów, w których wcielili się Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams oraz Taylor Kitsch.

Oglądaj za darmo pierwszy odcinek drugiego sezonu “Detektywa”

detektyw 3

Oprócz premiery drugiego sezonu “Detektywa”, HBO uraczyło nas dziś jeszcze jednym serialem. Swoją premierę ma “The Brink” (pol. “Świat w opałach”), nowy produkt stacji, w którym główne role grają Tim Robbins i Jack Black. “Świat w opałach” to komedia, która opowiada o geopolitycznym kryzysie, w który zamieszane są władze Stanów Zjednoczonych i Pakistanu. Ten serial, a dokładnie jego pilotażowy odcinek, także już teraz można obejrzeć zupełnie za darmo w usłudze HBO GO. Recenzja “The Brink” już niebawem na naszych łamach.

Oglądaj za darmo pierwszy odcinek serialu “Świat w opałach”

the brink

Ponadto za darmo został też udostępniony pierwszy odcinek serialu “Gracze” (ang. “Ballers”) z Dwaynem Johnsonem w roli głównej, który wcielił się w Spencera Strassmore’a, emerytowanego zawodnika futbolu amerykańskiego. Strassmore chce sprawdzić się w roli menedżera innych sportowców.

Oglądaj pierwszy odcinek “Graczy” w HBO GO

ballers


Advertisement

Teksty, które musisz przeczytać:

Sansa zrobiła sobie tatuaż sławiący Starków i wszyscy fani Gry o tron oszaleli

Nie ma niczego trudniejszego od długiego oczekiwania na nowy sezon ukochanego serialu. A co dopiero ostatni sezon takiej produkcji jak Gra o tron. Prowadzi to do zabawnych sytuacji, gdy każdy drobny gest jest odczytywany jako potencjalny spoiler. Ostatnio fanom serialu naraziła się Sophie Turner, czyli Sansa, która pochwaliła się enigmatycznym tatuażem.

News/Seriale 22.06.2018

Dołącz do dyskusji (15)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...