Pierwszy teaser drugiego sezonu “Fargo” jest obłędny

Seriale 19.06.2015
Pierwszy teaser drugiego sezonu “Fargo” jest obłędny

Pierwszy teaser drugiego sezonu “Fargo” jest obłędny

Jest krótki, oszczędny i nie zdradza absolutnie żadnych szczegółów dotyczących drugiego sezonu, ale jednocześnie znakomicie oddaje ducha tej produkcji. W Sieci wylądował pierwszy teaser nowej odsłony “Fargo” i jest po prostu znakomity.

“Fargo” było jedną z najciekawszych serialowych premier minionego roku – jeśli jeszcze nie widzieliście tego dzieła sztuki telewizyjnej powinniście czym prędzej nadrobić to zaniedbanie. Jeżeli zaś seans macie już za sobą, na poniższych teaserze z dzięciołem w roli głównej natychmiast dostrzeżecie cały niesamowity klimat tego widowiska.

Nowa odsłona “Fargo” będzie prequelem – akcja serialu rozgrywać się będzie w roku 1979, czyli 27 lat przed wydarzeniami z pierwszego sezonu. Głównym bohaterem będzie Lou Solverson, czyli jedyny bohater, którego mogliśmy poznać w poprzedniej serii. Cała reszta postaci będzie zupełnie nowa. Tło dla fabuły stanowić będzie zakończona sukcesem kampania prezydencka Ronalda Reagana. W obsadzie zobaczymy m.in. Patricka Willsona, Kirsten Dunst, Teda Dansona, Nicka Offermana i Jesse’ego Plemonsa.

Drugi sezon “Fargo” zadebiutuje na antenie FX we wrześniu tego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Pierwszy teaser drugiego sezonu “Fargo” jest obłędny”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...