“Boulevard” – pierwszy zwiastun ostatniego filmu Robina Williamsa

Film 19.06.2015
“Boulevard” – pierwszy zwiastun ostatniego filmu Robina Williamsa

Jest już pierwszy zwiastun “Boulevard” w reżyserii Dito Montiela – to ostatni film, w którym będzie można zobaczyć zmarłego przed dziesięcioma miesiącami Robina Williamsa.

“Boulevard” opowiada historię Nolana Macka (Williams), sześćdziesięciolatka wiodącego nudną i niesatysfakcjonującą egzystencję, którego los odmienia się, gdy poznaje on Leo (Roberto Aguire), męską prostytutkę. Spotkanie to staje się dla Nolana impulsem do zmiany swojego życia i wydobycia z ukrycia swojego prawdziwego “ja”, dotąd skrzętnie skrywanego przed światem.

W filmie wystąpią również Bob Odenkirk (“Better Call Saul”, “Breaking Bad”), Giles Matthey (“True Blood”, “Jobs”) i Kathy Baker (“Wiek Adaline”, “Edward Nożycoręki”). Autorem scenariusza jest Douglas Soesbe. “Boulevard” oficjalną premierę będzie miał w lipcu tego roku – wcześniej wyświetlany był na kilku festiwalach filmowych, m. in. Tribeca Film Festival i Seattle International Film Festival, gdzie spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem.

W sierpniu na ekrany amerykańskich kin wejdzie film “Czego dusza zapragnie”, w którym Robin Williams podłożył głos jednemu z bohaterów – psu o imieniu Dennis.

Teksty, które musisz przeczytać:

Memento, Batman, Incepcja… Christopher Nolan i jego filmy

Jeden z najlepszych i najważniejszych twórców filmowych XXI wieku i nie tylko. Christopher Nolan w dość niedługim czasie stał się jedną z najbardziej wpływowych postaci w Hollywood, tworząc poruszające dramaty oraz równie ekscytujące widowiska z ambicjami artysty-wizjonera. Z okazji premiery filmu “Dunkierka” podjąłem się uszeregowania dzieł Nolana od najgorszego (choć nie ma on na koncie prawdziwie … Continued

Top/Film 24.07.2017

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...