Stęskniliście się za Pinkmanem? Aaron Paul będzie gwiazdą nowego serialu, “The Way”

Seriale 18.06.2015
Stęskniliście się za Pinkmanem? Aaron Paul będzie gwiazdą nowego serialu, “The Way”

Choć “Breaking Bad” zakończyło się na piątym sezonie 2 lata temu, emocje związane z serialem i jego bohaterami nie ustają. W tym roku doczekaliśmy się spin-offu wspomnianej produkcji o tytule “Better Call Saul”, a plotki na temat kontynuacji “Breaking Bad”, które raczej swojego potwierdzenia w rzeczywistości nigdy nie znajdą, wciąż się pojawiają. Jeśli stęskniliście się za Jesse’em Pinkmanem, Hulu przychodzi z pomocą.

Co prawda nie samego Jessego Pinkmana na ekranie zobaczymy, ale odtwórcę tej roli, Aarona Paula, jedną z głównych gwiazd “Breaking Bad”. Paul ma zagrać główną postać w nowym serialu platformy Hulu, “The Way”. Produkcja opowiadać będzie o bohaterze imieniem Eddy Cleary, który jest nawróconym członkiem ruchu religijnego, budzącego wiele sprzecznych emocji. Cleary przechodzić będzie kryzys wiary, co na pewno odbije się na jego życiu rodzinnym.

aaron paul

W “The Way” oprócz Aarona Paula wystąpi także Michelle Monaghan. Premiera serialu zapowiedziana jest na zimę. Fani “Breaking Bad” mają już na co czekać. Zapowiada się całkiem ciekawa produkcja, podejmująca niebłahe tematy.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...