Zobacz trailer nowej zabawnej animacji “Zootopia” od Disneya

Film 12.06.2015
Zobacz trailer nowej zabawnej animacji “Zootopia” od Disneya

“Zootopia” to nowa pełnometrażowa animacja Walt Disney Animation Studios, która na ekranach kin zadebiutuje w przyszłym roku. Reżyserem filmu jest Byron Howard, odpowiedzialny za takie produkcje jak “Piorun” i “Zaplątani”. Scenariusz do “Zootopii” napisał Jared Bush.

Nowy film animowany Disneya będzie opowiadał o świecie, w którym żyją same zwierzęta, a człowiek nigdy nie istniał. Zwierzęta nabyły jednak te cechy, które charakterystyczne są dla ludzi. Prowadzą też tryb życia odpowiedni dla człowieka. Lisy, zające, owce, kozy i inne zwierzaki potrafią rozmawiać, korzystają z nowoczesnych technologii, pracują i chodzą odpowiednio ubrane.

Trailer “Zootopii” zapowiada świetną rozrywkę. Sam zwiastun jest bardzo zabawny, a to znaczy, że po filmie też możemy spodziewać się odpowiedniej dawki humoru. Zapowiedź “Zootopii” nie przedstawia co prawda jeszcze scen z filmu, a tylko wprowadza w jego fabułę i klimat, ale już wiem, że będzie to jedna z obowiązkowych pozycji w 2016 roku. Animacja do polskich kin ma zawitać w marcu przyszłego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...