Oglądaj bezpłatnie i legalnie filmy na eskaGO.pl. Nowe czerwcowe premiery

Film 12.06.2015
Oglądaj bezpłatnie i legalnie filmy na eskaGO.pl. Nowe czerwcowe premiery

Na eskaGO.pl co jakiś czas możemy obejrzeć legalnie darmowe filmy czy też sezony niektórych seriali. Nie są to co prawda zwykle pozycje topowe, a raczej starsze tytuły lub mniej znane. Dobrze jest jednak wiedzieć, że gdzieś legalnie można obejrzeć różne produkcje i być może przy okazji poznać te, o których jeszcze nie słyszeliśmy bądź nie mieliśmy okazji ich zobaczyć.

W czerwcu na eskaGO.pl za darmo będzie można obejrzeć trzy filmy, poczynając od dziś, 12 czerwca. Dzisiejsza propozycja platformy to produkcja w reżyserii Woody’ego Allena, “Vicky Cristina Barcelona”. W głównych rolach występują Rebecca Hall, Scarlett Johansson,  Penélope Cruz i Javier Bardem. Kilka słów o filmie, a także inne propozycje, w których głównymi elementami są podróże, przygody i pasja możecie przeczytać tutaj, w zestawieniu 10 najlepszych filmów na lato.

vicky cristina barcelona
Kadr z filmu “Vicky Cristina Barcelona” w reżyserii Woody’ego Allena.

Za tydzień, 19 czerwca na łamach platformy pojawi się do obejrzenia bezpłatnie film “#Selfie”, będący pierwszą produkcją nakręconą… smartfonami. Fabuła filmu opowiada o bogatych nastolatkach z Londynu, którzy znudzeni życiem, szukają emocjonujących wrażeń. Wstrząsająca historia pokazuje jak młodzi ludzie, pragnący zaznać smaku sławy, atakują różnych ludzi, nagrywają ich reakcje, a następnie publikują nakręcone materiały w sieci.

W ostatni piątek miesiąca, czyli 26 czerwca, na eskaGO.pl będziemy mogli zobaczyć za darmo “Pościg we mgle”. “Pościg we mgle” to thriller na motywach bestsellera Jamesa Lee Burke’a z Tommym Lee Jonesem i Johnem Goodmanem w głównych rolach.

Oglądaj za darmo filmy na eskaGO.pl

Teksty, które musisz przeczytać:

Woody Allen i jego najlepsze filmy

Z okazji premiery “Śmietanki towarzyskiej”, najnowszego filmu Woody’ego Allena, wybrałem jego najlepsze dzieła, które warto sobie, przed bądź po seansie, przypomnieć. Nie był to łatwy wybór, głównie ze względu na fakt, że neurotyczny nowojorczyk kręci filmy jak szalony juz od końca lat 60.

Film 13.08.2016

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...