“Marsjanin”: pierwszy film promujący nowe widowisko Ridleya Scotta. Poznajcie załogę Hermesa

Film 08.06.2015
“Marsjanin”: pierwszy film promujący nowe widowisko Ridleya Scotta. Poznajcie załogę Hermesa

“Marsjanin”: pierwszy film promujący nowe widowisko Ridleya Scotta. Poznajcie załogę Hermesa

Promocja ekranizacji “Marsjanina”, znakomitej powieści Andy’ego Weira, ruszyła pełną parą. Kilkanaście dni temu w Sieci udostępniono pierwsze zdjęcia z planu, teraz możemy podziwiać oryginalny materiał filmowy, który przybliży nam sylwetki członków załogi statku kosmicznego Hermes.

Twórcy “Marsjanina” wciąż wstrzymują się z publikacją zwiastuna, jednak w zamian za to udostępnili w Internecie trzy i pół minutowy klip, będący fałszywym wideo dotyczącym przygotowań do misji Ares 3. Nagrywa je Mark Watney (Matt Damon), główny bohater filmu, oprócz którego możemy także poznać pozostałych załogantów Hermesa, granych przez Jessicę Chastain, Kate Marę, Sebastiana Stana oraz Michaela Peña.

“Marsjanin”, który na ekrany kin wejdzie w listopadzie 2015 roku, jest adaptacją bardzo dobrze przyjętej powieści autorstwa Andy’ego Weira, wydanej w 2011 roku. To historia opowiadająca o Marku Watneyu, członku misji Ares 3, który wskutek potężnej burzy piaskowej zostaje uznany za zmarłego i porzucony na Marsie. Mark, któremu w rzeczywistości udało się ujść z życiem, jest teraz zdany tylko na siebie – z minimalnymi zapasami tlenu i żywności i pozbawiony łączności z Ziemią, rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie.

marsjanin matt damon

Reżyserem “Marsjanina” jest Ridley Scott, zaś scenariusz napisał Drew Goddard. W filmie, obok aktorów pojawiających się w powyższym materiale, wystąpią również Sean Bean, Jeff Daniels, Mackenzie Davis oraz Aksel Hennie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na ““Marsjanin”: pierwszy film promujący nowe widowisko Ridleya Scotta. Poznajcie załogę Hermesa”

  1. Książka rewelacyjna. Oby film jej dorównał. Zresztą niech będzie przynajmniej w połowie tak dobry jak książka to i tak powinno się dobrze oglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...