“Marsjanin”: jest i zwiastun!

Film 08.06.2015
“Marsjanin”: jest i zwiastun!

“Marsjanin”: jest i zwiastun!

Dziś rano pisałem o pierwszym filmie promującym “Marsjanina”, wspominając, że na zwiastun zapewne trzeba będzie trochę poczekać, tymczasem… oficjalny trailer nowego widowiska Ridleya Scotta dosłownie przed chwilą trafił do Sieci.

Machina promocyjna ruszyła na całego. I oby film okazał się wart tego zamieszania, jakie wokół niego narosło, bo po rewelacyjnej książce Andy’ego Weira, którego jest on ekranizacją, oczekiwania są spore. Zwiastun nastraja bardzo pozytywnie, ale uwaga! Dobrze się zastanówcie, zanim go obejrzycie. Jeżeli nie czytaliście “Marsjanina”, znajdziecie w nim sporo spoilerów dotyczących fabuły, które w powieści były dramatycznymi zwrotami akcji. Zapewne uniknięcie ich, biorąc pod uwagę specyfikę dzieła opowiadającego o samotnym człowieku na Marsie, byłoby niemożliwe, niemniej jednak – tym, którzy już planują seans i chcą dać się zaskoczyć, doradzam odpuszczenie sobie tego trailera.

“Marsjanin” wejdzie do kin w listopadzie bieżącego roku. Reżyserem filmu jest Ridley Scott, a scenariusz napisał Drew Goddard. W obsadzie pojawią się między innymi Matt Damon, Jessica Chastain, Kate Mara, Sebastian Stan, Michael Peña oraz Sean Bean.

Czytaj także:

„Marsjanin”: pierwszy film promujący nowe widowisko Ridleya Scotta. Poznajcie załogę Hermesa

Robinson na Marsie. „Marsjanin”, Andy Weir – recenzja sPlay

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (11)

11 odpowiedzi na ““Marsjanin”: jest i zwiastun!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...