To nagranie stało się hitem Internetu i udowodniło, że dziś wszystko jest możliwe

Muzyka 01.06.2015
To nagranie stało się hitem Internetu i udowodniło, że dziś wszystko jest możliwe

To nagranie stało się hitem Internetu i udowodniło, że dziś wszystko jest możliwe

Tom Bleasby, nastoletni Anglik, który nigdy nie brał lekcji śpiewu, z dnia na dzień stał się popularny właśnie dzięki swojemu muzycznemu talentowi. Chłopak nagrał wirtualny duet z Jessie J, piosenkarką, której jest ogromnym fanem. Wideo z ich występem rozeszło się wiralowo po Sieci i stało się kolejnym dowodem na to, że dziś wszystko jest możliwe i dużo łatwiejsze, niż sobie wyobrażamy.

Nagranie z ich występem, które Tom Bleasby udostępnił na swoim profilu na Facebooku, obejrzano już ponad 8 milionów razy. Popularność filmu stała się motorem napędowym muzycznej kariery chłopaka. Po tym, jak wideo zaczęło się rozprzestrzeniać w Internecie, odezwało się do niego wiele wytwórni.

Singing along with Jessie J on her new single from ‘Pitch Perfect 2’….Flashlight! via Smule Please email tombleasbyinfo@gmail.com for booking requests, offers with material and other enquiries.

Posted by Tom Bleasby on 23 maja 2015

Bleasby, jak powiedział BBC, uważa całe wydarzenie za inspirujące. Jego ostatnie dni były szalone, telefon nie milknął ani na chwilę, a wiadomości od zupełnie obcych osób z wyrazami uznania były dla niego naprawdę niesamowite.

Tom Bleasby oraz Jessie J zaśpiewali wspólnie utwór Flashlight z filmu “Pitch Perfect 2”. Wideo zostało stworzone za pomocą aplikacji  Smule karaoke.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (7)

7 odpowiedzi na “To nagranie stało się hitem Internetu i udowodniło, że dziś wszystko jest możliwe”

  1. Gdzie ochrona danych osobowych?
    “telefon nie milknął ani na chwilę, a wiadomości od zupełnie obcych osób z wyrazami uznania były dla niego naprawdę niesamowite”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...