“Interlocked” to świetna, zręcznościowa gra logiczna za darmo i bez mikro-transakcji

Mobile 29.05.2015
“Interlocked” to świetna, zręcznościowa gra logiczna za darmo i bez mikro-transakcji

Żadnych ograniczeń, żadnych płatności, żadnych utrudnień. “Interlocked” zarabia tylko i wyłącznie na reklamach, oferując posiadaczom Androida i iOS arcy-ciekawą zabawę bez wydawania ani grosza.

Uwielbiam gry logiczne przeznaczone dla mobilnych urządzeń. Bez cienia wątpliwości wydaje pieniądze na kolejne odsłony “The Room” czy dodatki do “Monument Valley”. Tym bardziej cieszy mnie, kiedy tak ciekawa produkcja jak „Interlocked” pojawia się zupełnie za darmo, bez modelu mikro-transakcji.

Gracz płaci w “Interlocked” własnym czasem, oglądając reklamy. W zamian dostaje naprawdę ciekawą grę logiczną.

Opisywana aplikacja to próba przeniesienia zabawy klockami w wirtualne, trójwymiarowe, dotykowe środowisko. Celem gracza jest rozkładanie kolejnych drewnianych konstrukcji na części pierwsze, co wcale nie jest takie proste, jak się wydaje. Obiekty najpierw trzeba dobrze poznać, przyjrzeć się im z każdej strony, a dopiero potem rozpocząć przestawianie klocków i zabawę z wirtualnym środowiskiem.

Twórcy stanęli na wysokości zadania. Chociaż sterowanie początkowo może przysporzyć wam nieco trudności, później jest już z górki. “Interlocked” działa jak bajka, wyświetlając reklamę co kilka skończonych wyzwań. Nie musicie się bawić, że tych nie uda się wam wykonać – w aplikację został wkomponowany świetny system podpowiedzi i filmików zdradzających rozwiązanie danej konstrukcji.

Co tutaj dużo pisać – naprawdę warto. Dostajemy produkcję darmową, grywalną i bez znienawidzonych przeze mnie mikro-transakcji. Życzyłbym sobie, żeby każda aplikacja miała podobny model biznesowy. Niestety, to już chyba niemożliwe. Tak czy inaczej, dajcie “Interlocked” szansę. Link do pobrania znajdziecie w poniższej tabelce:

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...