Kto zagra w filmie “Fantastic Beasts and Where to Find Them”? Są kandydaci

Film 28.05.2015
Kto zagra w filmie “Fantastic Beasts and Where to Find Them”? Są kandydaci

“Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” to książka, którą Joanne K. Rowling napisała w trakcie tworzenia serii o Harrym Potterze. Publikacja miała być kopią podręcznika autorstwa Newta Skamandera, należącego do Harry’ego Pottera. Egzemplarz ten, po raz pierwszy kierowany do mugoli, swoją premierę miał w 2001 roku. W uniwersum Harry’ego Pottera został on wydany w 1927 roku.

Na podstawie książki, co wiadomo już od jakiegoś czasu, powstanie film, do którego scenariusz napisze sama Joanne K. Rowling. Główną rolę w filmie zagra Eddie Redmayne, znany z filmu “Teoria wszystkiego”. Wcieli się on w postać autora wspomnianej książki, Newta Skamandera. Na razie nie wiadomo, kto będzie mu partnerował, ale znane są nazwiska aktorek, którymi zainteresowany jest Warner Bros. W wśród typowanych osób pojawiają się Alison Sudol, Saoirse Ronan, Dakota Fanning oraz Lili Simmons, które konkurują o rolę Tiny. W postać Queenie, starszej siostry Tiny, miałaby się wcielić Kate Upton, Katherine Waterston lub Elizabeth Debicki. Rozpatrywani są także kandydaci do roli Jacoba. W przypadku tego bohatera wymieniani są tacy aktorzy jak Steve Zisis, Zack Pearlman i Dan Fogler.

eddie redmayne

Film “Fantastic Beasts and Where to Find Them” opowiadać będzie o wydarzeniach, które rozrywają się 70 lat przed powieścią “Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Głównym bohaterem produkcji będzie Newt Skamander. W filmie poznamy jego osy i przygody, które doprowadziły do tego, że został on autorem bestiariusza znanego z cyklu o Harrym Potterze.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...