Będzie więcej odcinków “Z Archiwum X”? David Duchovny nie mówi “nie”

Seriale 27.05.2015
Będzie więcej odcinków “Z Archiwum X”? David Duchovny nie mówi “nie”

Będzie więcej odcinków “Z Archiwum X”? David Duchovny nie mówi “nie”

“Z Archiwum X”, kultowy serial, którego początek sięga lat 90. ubiegłego stulecia, ponownie zagości na naszych ekranach 24 stycznia 2016 roku. Ta wiadomość stała się na tyle elektryzująca, czemu zresztą nie trudno się dziwić, że wciąż trwają różne spekulacje na temat dziesiątego już sezonu serialu.

Początkowo w ogóle nie było pewne, czy w ogóle zobaczymy na ekranie dwójkę głównych bohaterów i czy wcielą się oni w swoje poprzednie role, bowiem do mediów dochodziły informacje, że zarówno David Duchovny jak i Gillian Anderson zajęci są innymi produkcjami. Następnie pojawiło się zielone światło dla ich obecności w 10 sezonie jako Mulder i Scully. Oprócz Duchovny’ego i Anderson do kultowej serii powrócą także Mitch Pileggi oraz William B. Davis. Ponadto kolejny sezon stworzy jego pierwotny reżyser, Chris Carter, który ponownie będzie także scenarzystą oraz producentem wykonawczym.

z archiwum x

Dziesiąty sezon ma być krótszy niż poprzednie, bo liczyć zaledwie 6 odcinków. Jeszcze w styczniu tego roku David Duchovny zapewniał, że w jego przypadku nie ma mowy o udziale w tak długiej serii jak poprzednie i najlepiej, gdyby pojawił się w serialu jako postać drugoplanowa. Jak donosi serwis MovieWeb Duchovny zmienił swój stosunek do kontynuacji “Z Archiwum X”. Aktor powiedział, że nie po to wskrzeszają serial, by zaraz go uśmiercić. Podobno scenariusz, który otrzymał doprowadził go do łez i Duchovny zaczął twierdzić, że chętnie wystąpiłby w większej liczbie odcinków niż tylko w sześciu. Cóż, być może w tej materii coś się jeszcze zmieni i za niedługo poznamy informacje o jedenastym sezonie produkcji bądź o spin-offie dotyczącym wyłącznie Foxa Muldera.

Teksty, które musisz przeczytać:

Gra o tron, Przyjaciele i Narcos. Sprawdziliśmy, które seriale mają najlepsze czołówki

Jedną z największych i chyba wciąż najbardziej popularnych rewolucji, jakie wprowadził Netflix, był przycisk pominięcia czołówki serialu. Faktycznie większość napisów początkowych z czasem nudzi, stają się monotonne, aż w końcu praktycznie nieznośne. Z drugiej strony są takie, które zapadają w pamięci na dłużej i są uznawane za najlepsze serialowe openingi.

Top/Seriale 08.12.2018

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Będzie więcej odcinków “Z Archiwum X”? David Duchovny nie mówi “nie””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...