Będą kolejne części “Mad Maxa”. Znamy tytuł następnej

Film 19.05.2015
Będą kolejne części “Mad Maxa”. Znamy tytuł następnej

Będą kolejne części “Mad Maxa”. Znamy tytuł następnej

To było tylko kwestią czasu, aby to o czym pomyślał chyba każdy, niekoniecznie fan “Mad Maxa”, stało się oficjalne. George Miller, reżyser nowego filmu “Mad Max: Na drodze gniewu” i wcześniejszych produkcji z Melem Gibsonem, zapowiedział, że doczekamy się kolejnych części tego cyklu.

W tym wypadku trudno mówić o odcinaniu kuponów, bo najnowsza produkcja z udziałem Toma Hardy’ego i Charlize Theron udowodniła, że “Mad Max” się nie zestarzał. Film jest naprawdę świetny i z chęcią obejrzę kolejne części z udziałem Hardy’ego, choć ostatnia część cyklu o Maksie, a dla aktora pierwsza, niekoniecznie należała do niego.

Kolejna część przygód szalonego Maksa nosić będzie tytuł “Mad Max: The Wasteland”. Powróci w niej Tom Hardy, który podpisał kontrakt na trzy następne filmy z tej serii. Nie jest pewne, czy w filmie pojawi się Charlize Theron. Kilka lat temu George Miller chciał stworzyć na raz dwie kontynuacje “Mad Maxa”, z których jedna miałby skupiać się na postaci Furiosy, ale nie wiadomo, czy pomysł nadal jest aktualny.

“Mad Max: Na drodze gniewu” oficjalnie trafi do kin w najbliższy piątek, 22 maja 2015 roku. Już teraz możecie przeczytać przedpremierową recenzję z tego widowiska.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Atomic Blonde” i wszystkie serie „Power Rangers”. Ponad 30 filmów i seriali znika z Netfliksa

Posiadacze konta na platformie Netflix Polska powinni zwrócić uwagę na listę produkcji zapowiedzianych do usunięcia z biblioteki. Najnowsza aktualizacja nie obejmie tak olbrzymiej liczby produkcji jak ta z grudnia 2020 roku, ale wciąż można tam znaleźć grupę niezwykle interesujących tytułów. Co dokładnie zniknie z serwisu w najbliższych kilkunastu dniach?

Artykuł/VOD 20.01.2021

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Będą kolejne części “Mad Maxa”. Znamy tytuł następnej”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...