“Czarodzieje” Leva Grossmana trafią na mały ekran

Seriale 05.05.2015
“Czarodzieje” Leva Grossmana trafią na mały ekran

Telewizja Syfy zamówiła pełny, dwunastoodcinkowy sezon serialu na podstawie “Czarodziejów” – pierwszej części trylogii fantasy “Fillory” autorstwa Leva Grossmana.

Pilot serialu Syfy zamówiło jeszcze w grudniu minionego roku. Stacja musi być zadowolona z dotychczasowych rezultatów ekipy, w skład której wchodzą między innymi reżyser Mike Cahill oraz scenarzyści John McNamara i Sera Gamble, bowiem zdecydowała się od razu stworzyć pełny sezon. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się już latem tego roku.

czarodzieje“Czarodzieje” będą składać się w sumie z dwunastu odcinków, w których opowiedziana zostanie historia opisana przez Grossmana w pierwszej części trylogii. Jeżeli serial spotka się z pozytywnym odbiorem ze strony widzów i krytyków, w planach jest oczywiście przeniesienie na mały ekran kolejnych tomów.

“Czarodzieje” to historia nastolatka Quentina Coldwatera, miłośnika powieści fantasy, który pewnego dnia trafia do sekretnego i elitarnego uniwersytetu dla czarodziejów. Magia istnieje naprawdę, choć niewielu zwykłych śmiertelników jest tego świadomych. Kształcąc się na magika, Quentin odkrywa świat, w którym dobro i zło nie są czarno-białe, a z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność.

Teksty, które musisz przeczytać:

Co obejrzeć w lutym 2018? Najlepsze seriale, które trzeba zobaczyć

Luty to okres wielu telewizyjnych premier. Postanowiłem wybrać najciekawsze nowe seriale, jakie pojawią się w tym miesiącu. Szczególne powody do radości mają zwłaszcza fani science-fiction, ale coś ciekawego znajdą dla siebie również miłośnicy komedii oraz produkcji o perypetiach nastolatków. Deserem na zimowym torcie jest z kolei sam Donald Trump.

Top/Seriale 30.01.2018

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...