“Czarodzieje” Leva Grossmana trafią na mały ekran

Seriale 05.05.2015
“Czarodzieje” Leva Grossmana trafią na mały ekran

Telewizja Syfy zamówiła pełny, dwunastoodcinkowy sezon serialu na podstawie “Czarodziejów” – pierwszej części trylogii fantasy “Fillory” autorstwa Leva Grossmana.

Pilot serialu Syfy zamówiło jeszcze w grudniu minionego roku. Stacja musi być zadowolona z dotychczasowych rezultatów ekipy, w skład której wchodzą między innymi reżyser Mike Cahill oraz scenarzyści John McNamara i Sera Gamble, bowiem zdecydowała się od razu stworzyć pełny sezon. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się już latem tego roku.

czarodzieje“Czarodzieje” będą składać się w sumie z dwunastu odcinków, w których opowiedziana zostanie historia opisana przez Grossmana w pierwszej części trylogii. Jeżeli serial spotka się z pozytywnym odbiorem ze strony widzów i krytyków, w planach jest oczywiście przeniesienie na mały ekran kolejnych tomów.

“Czarodzieje” to historia nastolatka Quentina Coldwatera, miłośnika powieści fantasy, który pewnego dnia trafia do sekretnego i elitarnego uniwersytetu dla czarodziejów. Magia istnieje naprawdę, choć niewielu zwykłych śmiertelników jest tego świadomych. Kształcąc się na magika, Quentin odkrywa świat, w którym dobro i zło nie są czarno-białe, a z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność.

Teksty, które musisz przeczytać:

Znacie te filmy? Wkrótce powstaną na ich podstawie nowe seriale

Złoty wiek seriali trwa w najlepsze. W momencie gdy trwają prace nad serialami osadzonymi w świecie Star Wars i Władcy Pierścieni, wytwórnia Fox oznajmiła, że poważnie myśli o powołaniu do życia serii rozgrywającej się w uniwersum Obcego. Co z tego wyjdzie okaże się zapewne za jakiś czas. Pochylmy się jednak na moment nad tym zagadnieniem … Continued

Top/Seriale 06.07.2018

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...