Co by było, gdyby Marvel stworzył film tylko dla kobiet?

Film 04.05.2015
Co by było, gdyby Marvel stworzył film tylko dla kobiet?

Co by było, gdyby Marvel stworzył film tylko dla kobiet?

Jak powinien wyglądać idealny film dla kobiet? Dużo łez, mokrych chusteczek, przypadkowych sytuacji i miłość od pierwszego wejrzenia. Twórcy “Saturday Night Live” postanowili pokazać, jak wyglądałaby idealna wersja filmu dla pań w wykonaniu Marvela.

Natasha Romanoff zamiast być groźna i nieustraszona przypomni nam raczej Vicky z “Vicky Cristina Barcelona” czy Annę z “Kobiety pragną bardziej”. Co prawda u jej boku nie znajdziemy Javiera Bardema ani Bradleya Coopera, ale sam Ultron, który wda się z nią w romans, wyda się widzom bardziej ludzki. Trailer nowej produkcji Marvela skierowanej do kobiet zobaczyć możecie poniżej.

Całość jest oczywiście świetną parodią i taki film (nigdy) nie powstanie, choć myślę, że półtoragodzinna historia w tym klimacie mogłaby być naprawdę zabawna. Mimo że Czarnej Wdowy nie spotkamy w takiej stylistyce, już niedługo, bo w najbliższy piątek, 8 maja 2015, będziemy mogli ją zobaczyć w najnowszej produkcji Marvela, “Avengers: Czas Ultrona”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

6 odpowiedzi na “Co by było, gdyby Marvel stworzył film tylko dla kobiet?”

  • LOL. Byłam już feministką, teraz czas na taką co kocha patriarchat. A może trochę dystansu, bez pompy?

   • W tej kwestii nie ma jeszcze miejsca na “dystans”.
    Może za 100 czy 200 lat, gdy nikt już nie będzie wyrażał przekonania, że kobiety są inne.

    • Mnie tam się wydaje, że się różnią od mężczyzn, ale ta różnica nie oznacza tego, że są gorsze. A wideo jest humorystyczne.

     • I widzisz – chociaż się zarzekasz to grupujesz ludzi po ich płci. I nie chodzi o to, że różnica oznacza lepszy czy gorszy.
      Mnie złości gdy ktoś uważa, że płeć ma determinować role społeczne, rodzaj odbieranej twórczości bo to paliwo dla oszołomstwa widzącego w kobiecie 3K.

     • Nawiedzoność to powszechna przypadłość społeczna. Złość piękności szkodzi. Lubie kozy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...