Powstanie film live-action na podstawie anime i mangi “Atak Tytanów”. Zobacz zwiastun

Film 29.04.2015
Powstanie film live-action na podstawie anime i mangi “Atak Tytanów”. Zobacz zwiastun

Powstanie film live-action na podstawie anime i mangi “Atak Tytanów”. Zobacz zwiastun

“Atak Tytanów” to japoński film nominowany, który znać możecie też pod tytułem “Shingeki no kyojin”. Produkcja powstała na podstawie mangi Hajime Isayamy wydanej w 2009 roku. Dwa lata później ukazała się powieść, a sam serial anime, o którym mowa, zadebiutował na ekranie w 2013 roku. Teraz doczekamy się filmu live-action, który opowie znaną nam już historię i przeniesie ją na wielki ekran

“Atak Tytanów” przedstawia postapokaliptyczny świat. Ludzie zostali wybici przez wielkie istoty, Tytanów, i ten atak przetrwali tylko nieliczni. Ci, którym udało się uniknąć zagłady mieszkają w miastach i wioskach, które otoczone są wysokimi murami, mającymi uniemożliwić Tytanom zaatakowanie ludności. Mimo że upłynęło wiele lat od ostatnich ataków ludzie cały czas są w niebezpieczeństwie – stwory żyją poza granicami miast. Pewnego dnia jednemu z Tytanów udaje się przebić mur. Dochodzi do prawdziwej masakry, w której ginie większość mieszkańców. Kolejne ataki są już tylko kwestią czasu. Ludzie, którzy przetrwali, zamierzają raz na zawsze rozprawić się z brutalnymi istotami. Kilku nastolatków postanawia zaciągnąć się do wojska i z jego ramienia zgładzić wszystkich Tytanów.

Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na ten rok. W produkcji wystąpią Haruma Miura jako Eren Jaeger, Kiko Mizuhara w roli Mikasy Ackerman, Kanata Hongô jako Armin Arlert oraz Shôta Matsuda, który zagra Levi’ego Ackermana.

Teksty, które musisz przeczytać:

Najbardziej przereklamowane serie komiksowe w historii [TOP 7]

Komiksy to obecnie wielomiliardowy rynek, pełen różnorodnych stylów i świetnych dzieł. Takich komiksów nie znajdziecie jednak na tej liście, choć wiele z wymienionych pojawia się na listach najwybitniejszych komiksów wszech czasów. Ich twórców wychwala się pod niebiosa, zachwyca kreską, fabułą i kreacją bohaterów, a komiksy przenosi na duży ekran. Całkowicie niesłusznie.

Top/Komiksy 10.01.2019

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Powstanie film live-action na podstawie anime i mangi “Atak Tytanów”. Zobacz zwiastun”

  1. Zapowiada się epicko :). Nie mam nic przeciwko japońskim live action. Problem pojawia się kiedy Amerykanie zaczynają ekranizować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...