IQ Mission – najlepsza gra logiczna na Windows Phone i Windows 8.1 za darmo!

Mobile 14.04.2015
IQ Mission – najlepsza gra logiczna na Windows Phone i Windows 8.1 za darmo!

IQ Mission to jedna z najlepszych logicznych gier, jakie można znaleźć na platformach cyfrowej dystrybucji Microsoftu. Aplikację można pobrać za darmo, zarówno dla urządzeń z Windows 8.1, jak również Windows Phone. Naprawdę warto.

iq mission 2

Posiadacze urządzeń z Androidem i iOS mają swoje The Room oraz Device 9. Miłośnicy kafli Microsoftu nie mogą pochwalić się podobnymi tytułami. Klienci Sklepu Windows nie posiadają tak szerokiego wyboru. Nie oznacza to oczywiście, że w środowisku Microsoftu brakuje dobrych gier logicznych. Ba, jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza z nich, właśnie stała się darmowa!

IQ Mission to świetny zbiór logicznych łamigłówek, za który do wczoraj trzeba było słono zapłacić.

Na produkcję studia YUMMY Factory składa się aż 128 zagadek o rosnącym poziomie skomplikowania. Masa zawartości, która wystarczy na miesiące podróży komunikacją miejską czy wysiadywania w poczekalniach. Łamigłówki są naprawdę zróżnicowane i zmuszają do korzystania ze wszystkiego, co trzymamy pod czaszką. Część jest banalnie prosta, część z kolei – cóż, wstyd się przyznać, ale potrzebowałem drobnej pomocy.

iq mission 3

Co świetne, zaletą IQ Mission jest nie tylko liczba zagadek, ale również kapitalna oprawa. Aplikacja została wykonana w charakterystycznym, bajkowym i miłym dla oka stylu. Dzięki temu gra jest przystępna zarówno dla starszych, jak i znacznie młodszych posiadaczy urządzeń Microsoftu.

IQ Mission to gra, którą nie tylko można, po co prostu trzeba zainstalować.

Darmową wersję pobierzecie na Windows Phone oraz Windows 8.1. Tylko się pospieszcie – nie wiadomo, do kiedy potrwa wyjątkowa promocja i kiedy ponownie IQ Mission stanie się płatne. Polecamy!

Dzięki, Paweł Piskurewicz

Dołącz do dyskusji (7)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...