MTV robi serial, który może być świetny. “Krzyk” wkroczy na małe ekrany

Seriale 13.04.2015
MTV robi serial, który może być świetny. “Krzyk” wkroczy na małe ekrany

MTV robi serial, który może być świetny. “Krzyk” wkroczy na małe ekrany

Podobno nie da się zrobić slashera, który będzie serialem. Tak przynajmniej twierdzą bohaterowie najnowszej produkcji MTV, która całkowicie przeczy poprzedniej tezie. “Scream” to nowy serial stacji MTV, który utrzymany będzie w stylu horrorów takich jak filmowa seria “Krzyk”.

Serial ma być właściwie adaptacją powyższego cyklu. Fabuła tych filmów jest prosta – mamy grupkę znajomych, która zawsze musi zachowywać się nad wyraz nierozważnie i według reguł, przeczącym rozsądkowi, a także psychopatę, którego tożsamości nie znamy. Ten ostatni postanawia, że świetną zabawą będzie wybić wszystkich wokół. Zwykle jest na dobrej drodze.

Czy taki format sprawdzi się też jako serial? Choć być może brzmi to niedorzecznie, jest na to szansa. Slashery to świetna rozrywka i jej przedłużenie w postaci wyprodukowania kilku czy kilkunastu odcinków może być strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza jeśli twórcy serialu zadbają o to, by rozbudować dodatkowe wątki, wprowadzić do fabuły intrygi i skupić się nieco na poszukiwaniu zabójcy przez nastolatków w ich grupie.

Get More:
Scream, Full Episodes

“Scream” jest efektem współpracy MTV i Dimension TV. Wykonawczymi producentami serialu będą Jill Blotevogel i Jaime Paglia. Wśród twórców “Scream” znajdziemy takie nazwiska jak Wes Craven, Tony DiSanto, Liz Gateley, Marianne Maddalena i Cathy Konrad. Premiera serialu MTV przewidziana jest na czerwiec 2015 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “MTV robi serial, który może być świetny. “Krzyk” wkroczy na małe ekrany”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...