“Twin Peaks” bez Davida Lyncha… po prostu nie istnieje. Tak twierdzą ci, którzy zaangażowani byli w serial

Seriale 09.04.2015
“Twin Peaks” bez Davida Lyncha… po prostu nie istnieje. Tak twierdzą ci, którzy zaangażowani byli w serial

Niedawno media obiegła informacja, że David Lynch nie zajmie się wyreżyserowaniem 3 sezonu “Miasteczka Twin Peaks”. Dla wielu fanów oraz osób zaangażowanych w ten projekt jest to sytuacja, z którą nie mogą się pogodzić. Rzeczywiście, działalność artystyczna Davida Lyncha jest ze wszech miar unikalna i trudno będzie sprostać wyzwaniu, które reżyserując dwa poprzednie sezony postawił przed potencjalnym nowym twórcą mistrz.

Aktorzy, których znamy z “Miasteczka Twin Peaks” nie chcą dopuścić do siebie myśli, że po 25 latach Lynch nie zajmie się współtworzeniem nowej serii serialu. W związku z tym postanowili zjednoczyć siły i spróbować zareagować w tej sprawie. W Internecie pojawił się film, w którym takie nazwiska jak Sherilyn Fenn, Mädchen Amick czy Dana Ashbrook mówią czym będzie “Twin Peaks” bez Davida Lyncha.

Cóż, też mam obawy, że nie będzie już tak dobry jak genialny sezon pierwszy. Ale może jest jeszcze nadzieja, że Lynch dogada się jednak ze stacją Showtime.

Teksty, które musisz przeczytać:

Filmowcy z Hollywood nie potrafią robić seriali. Nowa produkcja braci Coen dla Netfliksa to potwierdza

Hollywood chyba trochę nie wie co zrobić z szałem na wielkie serialowe produkcje i rozwojem serwisów VOD. Z jednej strony aktorzy i filmowcy dostali kolejną szansę na pokazanie swoich umiejętności, z drugiej często nie potrafią się odnaleźć w innej formule. Problem z tym mają zwłaszcza najwięksi reżyserzy. Ballad of Buster Scruggs braci Coen tylko to … Continued

Artykuł/Seriale 26.07.2018

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...