“House of Cards” doczeka się kolejnego sezonu

Seriale 03.04.2015
“House of Cards” doczeka się kolejnego sezonu

Po zakończeniu, jakie zaserwowano nam w trzecim sezonie “House of Cards”, przedłużenie serialu wydawało się niemal pewne. Netflix dziś oficjalnie to potwierdził. Czwarta seria pojawi się w 2016 roku.

Informacja o tym, że “House of Cards” otrzyma czwarty sezon pojawiła się na oficjalnym profilu serialu na Facebooku kilkanaście minut po północy polskiego czasu. Jego produkcja rozpocznie się latem tego roku. Premiery możemy spodziewać się na początku przyszłego roku, prawdopodobnie w okolicach lutego.

I will leave a legacy. #Underwood2016

Posted by House of Cards on 2 kwietnia 2015

Jeszcze przed udostępnieniem trzeciego sezonu spekulowano, że będzie on ostatnim. Jednak biorąc pod uwagę dramatyczny zwrot akcji, którym się kończy i fakt pozostawania zbyt wielu niezamkniętych wątków, stało się jasne, że Netflix stworzy kolejną serię “House of Cards”.

house of cards clair frank underwood

I tym razem może ona rzeczywiście zakończyć serial. Od dawna mówi się o tym, że “House of Cards” będzie miało tyle odcinków, ile kart znajduje się w talii – 52. W tym momencie do dopełnienia tej liczby brakuje 13. Każdy poprzedni sezon składał się właśnie z takiej liczby odcinków i czwarty najprawdopodobniej nie będzie się w tej kwestii różnił.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...