To już pewne: “Z Archiwum X” powróci!

Seriale 25.03.2015
To już pewne: “Z Archiwum X” powróci!

Koniec plotek, spekulacji i domysłów. Serial “Z Archiwum X” powróci po trzynastu latach przerwy. To oficjalna, potwierdzona informacja.

Nowy sezon “Z Archiwum X” został zamówiony przez telewizję Fox. Będzie on składał się jedynie z sześciu odcinków i ma stanowić zamkniętą historię, która jednak – jeżeli serial cieszyć się będzie popularnością – ma szanse zostać rozbudowana. W rolach głównych powrócą także David Duchovny i Gillian Anderson jako Fox Mulder i Dany Scully. Pieczę nad całością sprawować będzie Chris Carter.

Carter, pomysłodawca “Z Archiwum X”, stwierdził w swoim oświadczeniu, że o tym trzynastoletnim okresie przerwy myśli jak o naprawdę długiej przerwie na reklamy. “Świat stał się w tym czasie jeszcze bardziej dziwny, więc to doskonały moment na opowiedzenie tych sześciu historii” – podsumował.

z-archiwum-x

Prace nad nowym sezonem mają rozpocząć się latem tego roku. Nie wiadomo na razie, na kiedy planowana jest premiera ani kogo – poza Duchovnym i Anderson – zobaczymy w obsadzie. Komentarz Chrisa Cartera sugeruje, że serial zachowa swoją dotychczasową formę i każdy odcinek stanowić będzie odrębną opowieść o nadprzyrodzonych zjawiskach.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...