Polacy jednak nie mogą rozstać się z “Modą na sukces”. Serial wraca… do Internetu

Seriale 24.03.2015
Polacy jednak nie mogą rozstać się z “Modą na sukces”. Serial wraca… do Internetu

Jakiś czas temu Telewizja Polska zrezygnowała z emisji kolejnych odcinków “Mody na sukces”. Niestety zdjęcie z anteny opery mydlanej, która okazała się zbyt droga w emisji, nie zaowocowało żadnymi ciekawymi zmianami w ramówce. Pożegnanie “Mody na sukces” nie okazało się być początkiem nowej ery w telewizji publicznej, a po prostu cięciem kosztów. “Moda na sukces” nie daje jednak o sobie zapomnieć. Serial powróci. Tym razem w Internecie.

To właśnie Player.pl ma emitować kolejne odcinki amerykańskiego serialu, który w Stanach Zjednoczonych zadebiutował w 1987 roku. Od tego czasu minęło blisko 30 lat, a opera mydlana nadal cieszy się popularnością. Na platformie VOD obejrzymy dalsze losy bohaterów “Mody na sukces” już od 6048 odcinka (emisja telewizyjna skończyła się na 6047 epizodzie).

Player.pl należący do TVN będzie jedynym miejscem, gdzie zobaczymy kontynuację “Mody na sukces”, która ostatni raz w telewizji ukazała się 9 grudnia 2014 roku. “Moda na sukces” była nadawana przez 20 lat. TVP 1 przez ten czas wyemitowało blisko 6 tysięcy odcinków opery mydlanej, którą w latach świetności oglądały miliony widzów.

Czy serial przeniesiony do Sieci będzie cieszył się popularnością? Szczerze wątpię, chociaż taka decyzja na pewno została dokładnie przekalkulowana. Być może znajdą się wnuczki, które pokażą starszemu pokoleniu jak obsługiwać platformę VOD i móc nadal cieszyć się swoim ulubionym serialem.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...