Kendrick Lamar pobił rekord Spotify. Jego nowa płyta “To Pimp A Butterfly” jest hitem

Muzyka 19.03.2015
Kendrick Lamar pobił rekord Spotify. Jego nowa płyta “To Pimp A Butterfly” jest hitem

Kendrick Lamar, amerykański raper, wydał ostatnio swoją trzecią płytą po trzyletniej przerwie. Premiera “To Pimp A Butterfly” odbyła się zaledwie kilka dni temu, bo 16 marca 2015 roku. Od momentu publikacji album stał się hitem i pobił rekord Spotify.

“To Pimp A Butterfly” zostało odsłuchane blisko 10 milionów (dokładnie 9,6 mln) razy w serwisie streamingowym w ciągu pierwszego dnia, w którym krążek stał się dostępny cyfrowo. Jeszcze żadna płyta do tej pory nie osiągnęła takiego wyniku. Poprzedni spektakularny wynik należał do Dreake’a, którego album “If You’re Reading This It’s Too Late” został wysłuchany blisko 7 milionów razy w ciągu dnia publikacji.

Na “To Pimp A Butterfly” znajduje się 16 utworów. Płytę poprzedziły dwa wydania singli, “i” i “The Blacker the Berry”. Poniżej możecie wysłuchać całego krążka na serwisie streamingowym Spotify.

Teksty, które musisz przeczytać:

Wakanda żyje! Black Panther: The Album – recenzja

Premiera filmu “Czarna Pantera” to coś więcej niż tylko chwilowe wydarzenie w popkulturze. Niech dowodem na to będzie fakt, że na potrzeby najnowszej produkcji Marvela Kendrick Lamar wyprodukował album, który towarzyszy “Czarnej Panterze”. 

Recenzje/Muzyka 12.02.2018

Dołącz do dyskusji (5)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...