Pac-Man i Donkey Kong chcą zamienić świat w piksele. Zobacz pierwszy zwiastun filmu “Pixels”

Film 18.03.2015
Pac-Man i Donkey Kong chcą zamienić świat w piksele. Zobacz pierwszy zwiastun filmu “Pixels”

Pac-Man i Donkey Kong chcą zamienić świat w piksele. Zobacz pierwszy zwiastun filmu “Pixels”

Filmowcy atakowali już Ziemię na różne sposoby. Były już bomby atomowe, globalne katastrofy i Marsjanie. Takiego zagrożenia, jakie wymyślili twórcy “Pixels” jeszcze jednak nie było. Oto bowiem pochodzący z kosmosu bohaterowie gier z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych spróbują obrócić naszą planetę w… piksele.

W roku 1982 NASA wysyła w przestrzeń kosmiczną kapsułę, dzięki której chce nawiązać kontakt z innymi formami życia. Wewnątrz niej umieszczone zostają rozmaite zdobycze naszej cywilizacji i twory kultury. Niestety, przez mieszkańców innego zakątka wszechświata zostaje ona potraktowana jako wypowiedzenie wojny. Ziemia zostaje zaatakowana przez istoty, które przybierają formę bohaterów kultowych gier komputerowych – Pac-Mana, Donkey Konga, kosmitów ze “Space Invaders” czy stonoga z wydanej przez Atari produkcji z 1981 roku.

“Pixels” będzie komedią z licznymi nawiązaniami do innych filmów – w samym zwiastunie można zauważyć aluzje między innymi do “Dnia Niepodległości”, “Facetów w czerni” czy “Pogromców duchów”. W obsadzie znaleźli się Adam Sandler, Michelle Monaghan, Josh Gad, Kevin James, Jane Krakowski, Peter Dinklage, Brian Cox, Ashley Benson oraz Sean Bean. Reżyserem tej produkcji jest Chris Columbus, a za scenariusz odpowiadają Timothy Dowling, Tim Herlihy i Adam Sandler. Premiera zapowiedziana jest na lipiec tego roku.

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się plakaty promujące “Pixels”.

pixels 5

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (8)

8 odpowiedzi na “Pac-Man i Donkey Kong chcą zamienić świat w piksele. Zobacz pierwszy zwiastun filmu “Pixels””

  1. To wygląda tak przyjemnie i niedorzecznie że muszę to zobaczyć! Ale jak znam życie komuś coś będzie znów nie pasować…Na przykład mi – Kevin James i Adam Sandler.

    • Dokładnie, takie dinozaury komedii jak James i Sandler nie psują do tego filmu wogóle.
      Jakieś młodsze pokolenie komediowych aktorów mogliby wpuścić. Do kina się wybiorę, bo pomysł na film jest świetny. Oczekiwania jednak mam bardzo niskie.

      • Sandler może i jest staruszkiem na rynku komediowym, jednak najbardziej w pamięci wyryła mi się jego rola w “Reign Over Me”. Ja ogólnie lubię jego jako aktora. Film ocenię po premierze, ale pomysł na film jest genialny. Kolejny film po Civil War, na który się napaliłem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...