Pac-Man i Donkey Kong chcą zamienić świat w piksele. Zobacz pierwszy zwiastun filmu “Pixels”

Film 18.03.2015
Pac-Man i Donkey Kong chcą zamienić świat w piksele. Zobacz pierwszy zwiastun filmu “Pixels”

Filmowcy atakowali już Ziemię na różne sposoby. Były już bomby atomowe, globalne katastrofy i Marsjanie. Takiego zagrożenia, jakie wymyślili twórcy “Pixels” jeszcze jednak nie było. Oto bowiem pochodzący z kosmosu bohaterowie gier z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych spróbują obrócić naszą planetę w… piksele.

W roku 1982 NASA wysyła w przestrzeń kosmiczną kapsułę, dzięki której chce nawiązać kontakt z innymi formami życia. Wewnątrz niej umieszczone zostają rozmaite zdobycze naszej cywilizacji i twory kultury. Niestety, przez mieszkańców innego zakątka wszechświata zostaje ona potraktowana jako wypowiedzenie wojny. Ziemia zostaje zaatakowana przez istoty, które przybierają formę bohaterów kultowych gier komputerowych – Pac-Mana, Donkey Konga, kosmitów ze “Space Invaders” czy stonoga z wydanej przez Atari produkcji z 1981 roku.

“Pixels” będzie komedią z licznymi nawiązaniami do innych filmów – w samym zwiastunie można zauważyć aluzje między innymi do “Dnia Niepodległości”, “Facetów w czerni” czy “Pogromców duchów”. W obsadzie znaleźli się Adam Sandler, Michelle Monaghan, Josh Gad, Kevin James, Jane Krakowski, Peter Dinklage, Brian Cox, Ashley Benson oraz Sean Bean. Reżyserem tej produkcji jest Chris Columbus, a za scenariusz odpowiadają Timothy Dowling, Tim Herlihy i Adam Sandler. Premiera zapowiedziana jest na lipiec tego roku.

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się plakaty promujące “Pixels”.

pixels 5

Teksty, które musisz przeczytać:

Seria niefortunnych gagów. Weselny tydzień od Netfliksa – recenzja

A jednak, świetne “Opowieści o rodzinie Meyerowitz” to był tylko wypadek przy pracy – Adam Sandler w “Weselnym tygodniu” powrócił do totalnie nieśmiesznych tworów filmopodobnych. Jeśli liczyliście na to, że jego duet z Chrisem Rockiem będzie komediową rewelacją sezonu, to srogo się rozczarujecie.

Recenzje/Film 27.04.2018

Dołącz do dyskusji (8)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...