“Wataha” – drugi sezon jednak powstanie?

Seriale 12.03.2015
“Wataha” – drugi sezon jednak powstanie?

“Wataha” – drugi sezon jednak powstanie?

HBO przyznało wczoraj, że nie zamierza wyprodukować drugiego sezonu serialu “Wataha”, czym wzbudziło spore rozczarowanie u wielu widzów. Otwarte, niejednoznaczne zakończenie pierwszej serii dość jasno wskazywało na to, że szanse na kontynuacje są duże. Jak się okazuje, decyzja HBO wcale nie musi oznaczać definitywnego końca serialu.

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, scenariusz do drugiego sezonu “Watahy” już powstaje. Odpowiedzialna za jego produkcję ATM Grupa chce zaproponować nakręcenie nowej serii innym stacjom telewizyjnym. Zainteresowany jest ponoć Polsat, któremu już wcześniej zaproponowano emisję pierwszego sezonu, zanim trafił on jeszcze w ręce HBO.

wataha 4 odc

Należę do tych widzów, którym “Wataha” przypadła do gustu i z chęcią zobaczyłbym kontynuację. Tym bardziej, że podzielam obiegowe zdanie o ostatnim odcinku pierwszego sezonu – ten serial na tę chwile ma nie tyle fatalne zakończenie, co zwyczajnie nie ma zakończenia w ogóle. Biorąc pod uwagę wysokie wyniki oglądalności (średnia wynosiła 335 tys. osób), wydaje się, że powstanie nowej serii, emitowanej na niekodowanym kanale, byłoby bardzo rozsądną decyzją.

HBO zamierza zastąpić “Watahę” innym serialem – “Paktem” z Marcinem Dorocińskim, który zadebiutuje na antenie jesienią tego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na ““Wataha” – drugi sezon jednak powstanie?”

  1. Nie wiem czy się cieszyć….
    Lepsze to co prawda od definitywnego braku sezonu 2 ale czy ja wiem…
    Może jednak lepiej pozostawić otwarte zakończenie dla wyobraźni.

  2. Jak dla mnie był to serial ze sporym potencjałem ale o ile bardzo mi się podobały pierwsze trzy-cztery odcinki o tyle podczas ostatnich dwóch miałem wrażenie, że autorzy otwarli zbyt wiele wątków i nagle do nich dotarło “cholera, zostały nam już tylko dwa odcinki” i nagle pozamykali czy pourywali wątki bez ładu i składu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...