“Powrót do przyszłości” w wersji LEGO? To mogłoby się udać!

YouTube 04.03.2015
“Powrót do przyszłości” w wersji LEGO? To mogłoby się udać!

“Powrót do przyszłości” w wersji LEGO? To mogłoby się udać!

Seria “Powrót do przyszłości” już dawno osiągnęła status kultowej. Trzy filmy z Martym McFly’em, w rolę którego wcielił się Michael J. Fox i z dr Emmettem Brownem, zagranym przez Christophera Lloyda, bawiły i wzruszały już kilka pokoleń kolejnych widzów. Film Roberta Zemeckisa doczekał się nawet własnej serii klocków LEGO. A teraz ktoś postanowił jeszcze raz przedstawić scenę z filmu właśnie z udziałem plastikowych ludzików.

Za fanowski film odpowiada kanał  Macro Lego Universe. Na ekranie zobaczyć możemy chyba najsłynniejszą scenę z pierwszej części filmu “Powrót do przyszłości”, no może poza tą, kiedy Marty przechytrza Biffa i jego gang na latającej deskorolce. Blisko sześciominutowe wideo pokazuje chwile, kiedy Marty i Doc próbują sprawić, aby ten pierwszy mógł powrócić do roku 1985, z którego przeniósł się 30 lat wstecz.

Trzeba przyznać, że film jest naprawdę świetnie zrealizowany i mógłby konkurować z produkcją “LEGO® PRZYGODA”. Choć fanowskie wideo mi się podoba i chętnie zobaczyłabym pełnometrażową jego wersję, nic jednak nie przebije Marty’ego i dr Emmetta z krwi i kości. Coś mi się zdaje, że czas na kolejny maraton z serią Zemeckisa.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na ““Powrót do przyszłości” w wersji LEGO? To mogłoby się udać!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...