“Frozen Fever”, czyli kontynuacja popularnej “Krainy lodu” już 13 marca. Zobacz trailer

Film 27.02.2015
“Frozen Fever”, czyli kontynuacja popularnej “Krainy lodu” już 13 marca. Zobacz trailer

“Frozen Fever”, czyli kontynuacja popularnej “Krainy lodu” już 13 marca. Zobacz trailer

“Kraina lodu” to disneyowska animacja, która szturmem zdobyła publiczność w 2013 roku. Zarówno historia księżniczek Anny i Elsy jak i soundtrack filmu zyskały ogromną popularność i fanów na całym świecie. Zachwyt nad “Krainą lodu” trwa do dziś i wygląda na to, że nieprędko nas opuści. Disney postanowił ponownie sięgnąć po tę samą opowieść.

13 marca w kinach zostanie wyemitowany krótkometrażowy sequel “Krainy lodu”. “Frozen Fever”, bo tak nazywać się będzie film, obejrzymy przed seansem “Kopciuszka”, czyli nowej produkcji Disneya, która wzięła na warsztat znaną przez wszystkich baśń autorstwa Charlesa Perraulta czy Braci Grimm.

W Sieci pojawił się trailer krótkometrażowej animacji, którą już za około 2 tygodnie będziemy mogli zobaczyć w kinach. Pomysł na projekcję przed filmem “Kopciuszek” to doskonały ruch marketingowy. Kto teraz odmówi dziecku, by pójść do kina? Chyba tylko ten, kto chce zyskać przydomek złej czarownicy.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

6 odpowiedzi na ““Frozen Fever”, czyli kontynuacja popularnej “Krainy lodu” już 13 marca. Zobacz trailer”

    • A ja właśnie, biorąc pod uwagę, że wygląda na to, iż cała fabuła “Kopciuszka” zmieściła się w trailerze, chce zobaczyć ten film. :)

  1. chyba cie coś boli kopciuszek jest do kitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...