Dragon Ball Z: Light of Hope już do obejrzenia na YouTube. Wyszło… rewelacyjnie!

Seriale 25.02.2015
Dragon Ball Z: Light of Hope już do obejrzenia na YouTube. Wyszło… rewelacyjnie!

Dragon Ball Z: Light of Hope już do obejrzenia na YouTube. Wyszło… rewelacyjnie!

Chyba nie ma na świecie fana mangi o przygodach Goku, który nie byłby rozczarowany tragicznym „Dragon Ball: Evolution”. Za wzór dla profesjonalnych producentów filmowych mogą uchodzić amatorscy twórcy „Dragon Ball Z: Light of Hope”. Efekt końcowy ich pracy jest fenomenalny i już nie mogę doczekać się kolejnych odcinków!

Za „Dragon Ball Z: Light of Hope” odpowiada grupa młodych ludzi „po godzinach” kręcąca najlepszy serial filmowy z uniwersum DBZ. Twórcy skupieni wokół kanału YouTube RobotUnderdog przedstawili swoją własną wizję przygód Trunksa w post-apokaliptycznej rzeczywistości. W niej Goku umarł śmiercią naturalną, z kolei wszyscy bohaterowie zostali zamordowani przez bezduszne cyborgi – C17 oraz C18. Przy życiu pozostał jedynie Gohan, który wziął młodego ucznia pod swoje skrzydła. Nie przedłużając, oto poniższy materiał filmowy:

Musicie przyznać, „Dragon Ball Z: Light of Hope” robi kolosalne wrażenie.

Zwłaszcza, że mówimy o produkcji amatorskiej, niezależnej i realizowanej z inicjatywy miłośników Dragon Balla. W sieci jest mnóstwo filmów z żywymi aktorami w z tego uniwersum, ale jeszcze żaden nie spodobał mi się na tyle, abym nie mógł doczekać się kolejnego odcinka. „Light of Hope” zaskoczyło mnie zwłaszcza rewelacyjnymi scenami walk. Te swoim dynamizmem i efektownością nie ustępują animowanemu oryginałowi, którym chyba wszyscy ekscytowaliśmy się w dzieciństwie. Jestem pod autentycznym wrażeniem, doskonała robota.

Co najlepsze, to dopiero początek. „Dragon Ball Z: Light of Hope” powróci z kolejnymi odcinkami i już nie mogę się ich doczekać. RobotUnderdog2 to pierwszy kanał od wielu miesięcy, który dodałem do swoich subskrypcji.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (19)

21 odpowiedzi na “Dragon Ball Z: Light of Hope już do obejrzenia na YouTube. Wyszło… rewelacyjnie!”

 1. brakuje mi tutaj tylko Androida nr 21, dla fanów DB ten numer robota nie będzie zagadką ;) no ale może w następnych odcinkach i jego ujrzymy? trzymam kciuki !

 2. komórczak wyszedł z laboratorium po tym jak Trunks wrócił z przeszłości i zniszczył c17 i c18 dlatego go nie ma. Tacy fani a faktów nie znają

  • a kto zabił Trunksa w przyszłosci? po to aby zdobyć wehikuł czasu i odwiedzić Ziemie? komórczak Zabił Trunksa, cofnął się w czasie, i w formie jaja siedział pod ziemią. dopiero kiedy nasi bohaterowie zmienili przyszłość , a dokładniej nadali jej inny tor- Trunk w przyszłości zabił Cella jeszcze zanim ten przechwycił maszyne czasu- i nie pozwolił mu się rozwinąć. Co więcej w owej alternatywnej przyszłości nie ma również androidów 17 i 18, bo one zostały szybko pobite przez Trunka który wrócił z przeszłości i był już dużo dużo mocniejszy. Nie było c17 i c18, więc c21( Cell inaczej mówiąc) aby osiągnąć forme doskonałą musiał zdobyć wehikuł, dlatego się zaczaił zaskoczył i zabil Trunka wracającego z przeszłości, i wykorzystał wehikuł. a więc podtrzymuje to co napisałem niżej, ze brakuje mi tutaj Cella do kompletu.

   Jak Ty kolego oglądałeś DBZ że tego nie wiesz?

   • Czytam, czytam i faktycznie, już o tym zapomniałem – Cell pochodzi z przyszłości. Domyślnie wydawało mi się, że C21 przypisane jest to “czasu Goku”. Ale chwilka – skoro Trunks najpierw przeniósł się w przeszłość, wrócił do przyszłości, potem znowu chciał wrócić do przeszłości, ale został zaskoczony przez Cella i (jak zgaduję, bo pamięć jest zawodna, zginął) to jaki Trunks przeniósł się drugi raz do przeszłości? Pamięć naprawdę płata mi figle :).

    • Jeśli dobrze pamiętam to Trunks przeniósł się do przeszłości z lekarstwem dla Son Gokuu. Songo nie umarł na serce tylko zrobił C17 i C18 z d… jesień średniowiecza. Cell po obudzeniu nie znalazł androidów, których wchłonięcie było mu potrzebne do ostatniej fazy rozwoju. Jakoś się domyślił co się stało i również przeniósł w przeszłość żeby w formie jaja czekać na obudzenie C17 i C18 żeby je dopaść zanim Go Gokuu je wykończy. Czy coś w tym stylu :)

     W tym momencie zaczyna się linia czasowa, którą oglądamy w DBZ.

    • Szymon zaraz dojdziemy do ładu i składu, ja akurat dobrze to pamiętam, to były dwie alternatywne przyszłości Trunka :) sprawy się mają po kolei w ten sposób:

     -Cyborgi 17 i 18 dymią na świecie, robią swoje, nasza załoga jest wybita, została tylko Bulma i Trunk.. Bulma konstruje machine czasu i wysyła Trunka na Ziemie żeby ten ostrzegł ekipe o tym że za x lat na ziemi pojawią się cyborgi, i żeby dać medykamenty goku..w Tym momencie Trunk jeszcze nie ma nawet pojęcia o istnieniu C21. Nikt o tym nie wie. Trunk przylatuje, morduje metal frieza i king colda, po czym robi swoje, czeka na wracającego Goku z Namek i ostrzega ich o nadchodzącym zagrożeniu, dodatkowo informuje o tym ze Goku umrze w przyszlości na wirusa, i daje mu odrazu lekarstwo na tego wirusa i wraca do swojej przyszłości….tam z kolei napada na niego C21, zabija go, wykorzystuje jego maszyne czasu cofa sie do formy larwalnej i naciska przycisk i zjawia się Ziemi po czym hibernuje pod ziemią… Mija troche czasu, pojawiają sie pierwsze androidy to nie jest 17 i 18, tylko te wcześniejsze 19 i 20. Wtedy też ponownie pojawia się Trunk z misją pomocy w niszczeniu cyborgów,tyle że on przybywa już z drugiej alternatywnej przyszłości- poprostu działania pierwszego future trunka miały odbicie w dalszej perspektywie czasu, i powstała kolejna linia czasu. Walczą z numerem 19 i 20, po czym dopiero Gero w tajnym laboratorium aktywuje C16, 17, 18.. następnie to co już pamiętamy, cała bitwa z androidami, przebudzenie C21, i tak dalej. na końcu, po finałowej wygranej wojnie Gohana z 21, – Future Trunks cofa się do jednej z lini przyszłości, i ubija komórczka.

     Tak po krótce, mam nadzieję że coś z tego rozumiesz. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...