Alec Hardy i Ellie Miller znowu razem. Będzie 3 sezon “Broadchurch”

Seriale 24.02.2015
Alec Hardy i Ellie Miller znowu razem. Będzie 3 sezon “Broadchurch”

Alec Hardy i Ellie Miller znowu razem. Będzie 3 sezon “Broadchurch”

Po zadowalającym otwarciu drugiego sezonu “Broadchurch”, a także po wczorajszej świetnej oglądalności finału, serial aż prosił się o zielone światło dla trzeciej serii. Dziś potwierdzono, że brytyjska produkcja z Davidem Tennantem oraz Olivią Colman w rolach głównych doczeka się kolejnych odcinków.

Data premiery trzeciego sezonu nie została jeszcze ustalona, ale patrząc na poprzednie serie można spodziewać się, że “Broadchurch” wróci gdzieś na początku 2016 roku. W serialu ponownie pojawią się dwaj detektywi, Alec Hardy (David Tennant) i Ellie Miller (Olivia Colman). Nie wiadomo jeszcze, kogo – oprócz dwójki głównych bohaterów – zobaczymy na ekranie. Informacje, czy aktorzy, którzy dołączyli do produkcji w drugim sezonie (np.  James D’Arcy czy Eve Myles) pozostaną z nami na dłużej, zostaną podane w późniejszym terminie.

the broadchurch

Drugi sezon “Broadchurch” to kontynuacja sprawy związanej ze śmiercią chłopca, Danny’ego Latimera. Fabuła skupia się na reakcjach społeczności po odkryciu prawdy, ich próbach poradzenia sobie z żałobą oraz na procesie sądowym, którego celem jest skazanie oskarżonego w tej sprawie, człowieka silnie związanego z mieszkańcami Broadchurch. Ponadto ostatnia seria wprowadza nowy wątek, z którym mieliśmy szansę marginalnie zapoznać się w pierwszym sezonie. Pojawiają się duchy z przeszłości Aleca Hardy’ego i sprawa kryminalna, którą prowadził, zanim znalazł się w Broadchurch.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...