Pełna wątpliwości Claire w nowym teaserze “House of Cards”

Seriale 23.02.2015
Pełna wątpliwości Claire w nowym teaserze “House of Cards”

Spośród wielu innych rzeczy, to właśnie determinacja odegrała największą rolę w realizacji planów Franka Underwooda i to ona zaprowadziła jego oraz jego żonę, Claire, na szczyt. W nowym teaserze trzeciego sezonu “House of Cards” widać, że Frank wciąż jest jej pełny, natomiast pytająca “po co to wszystko” Claire zaczyna się wahać i nabierać wątpliwości.

Pani Underwood zawsze była dla swojego męża największym sprzymierzeńcem i oparciem. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że bez jej pomocy, zaangażowania i wsparcia, Frankowi nie udałoby się osiągnąć tego, co sobie założył – zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Już w poprzednim teaserze wyraźnie było widać, że coś w ich związku zaczęło zgrzytać – Claire ewidentnie dystansowała się tam od Franka. W nowej, kilkudziesięciosekundowej zapowiedzi, kobieta ewidentnie wydaje się zagubiona.

Czy sytuacja zaczęła przerastać Claire? Czy uświadomiła sobie, jaką cenę przyszło jej i Frankowi zapłacić za osiągnięcie celu? A może po prostu nie wytrzymuje presji związanej z obowiązkami Pierwszej Damy? Co będzie, jeśli Claire pęknie? Z największego sojusznika może stać się najgroźniejszym wrogiem Underwooda – jak zachowa się wówczas Frank? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce, bo 27 lutego, kiedy to odbędzie się premiera trzeciego sezonu serialu “House of Cards”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Serial Netfliksa godzi w dobre imię Polski. Przynajmniej według prawicowego tygodnika

Gdy w zeszłym tygodniu ogłoszono produkcję pierwszego polskiego serialu Netfliksa, większość osób przyjęło tę wiadomość z dużą dozą entuzjazmu i ciekawości. W końcu nie każdego dnia wielka platforma streamingowa postanawia nawiązać współpracę z rodzimymi twórcami. Jak się jednak okazuje, zapowiedź 1983 to dla niektórych gest zdrady wobec Polski w setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Felieton/Seriale 12.03.2018

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...