Zobacz pierwszy zwiastun serialu “Wayward Pines” – następcy “Twin Peaks”

Seriale 20.02.2015
Zobacz pierwszy zwiastun serialu “Wayward Pines” – następcy “Twin Peaks”

Na trzeci sezon “Miasteczka Twin Peaks”, które powróci na ekrany telewizorów po dwudziestopięcioletniej przerwie, musimy czekać do czerwca 2016 roku. Być może ten czas umili nam wyraźnie inspirowany dziełem Lyncha serial “Wayward Pines”, którego pierwszy zwiastun można już zobaczyć w Sieci.

“Wayward Pines” będzie ekranizacją trylogii książek Blake’a Croucha o tym samym tytule. Jej głównym bohaterem jest jest agent specjalny Ethan Burke, który przybywa do spokojnego, sennego miasteczka w poszukiwaniu dwóch zaginionych funkcjonariuszy. Tuż po tym, jak przekracza granice Wayward Pines, w jego samochód uderza rozpędzona ciężarówka – wyniku wypadku Burke traci pamięć. Szybko okazuje się, że wcale nie jest to jego jedyny problem – w miasteczku dzieją się dziwne, trudne do wytłumaczenia rzeczy, z większością mieszkańców jest coś nie tak, a ucieczka z tego miejsca wydaje się niemożliwa.

Serial będzie miał 10 odcinków. Wyreżyseruje go M. Night Shyamalan, autor takich kinowych hitów jak „Szósty Zmysły” czy „Osada”. W roli Ethana Burke’a wystąpi Matt Dillon – nominowany do Oskara za rolę w „Mieście Gniewu”, znany również, m.in. z filmów Francisa Forda Coppoli i Kevina Specey’a. Obok niego w “Wayward Pines” pojawią się także Carla Gugino, Terrence Howard, Shannyn Sossamon, Toby Jones i Juliette Lewis. Premiera zapowiedziana jest na 14 maja.

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...