Woblink rozdaje książki. Odbierz jednego minibooka. Za darmo

Książki 20.02.2015
Woblink rozdaje książki. Odbierz jednego minibooka. Za darmo

Tylko dziś każdy może otrzymać za darmo minibooka od e-księgarni Woblink. Wystarczy, że wybierze jedną z pięciu książek i wpisze specjalny kod, który upoważni go do otrzymania prezentu. Brzmi całkiem prosto, co?

I takie jest w istocie. Wystarczy, że wejdziecie na tę stronę, wybierzecie jeden z pięciu tytułów i zamiast zapłacić wpiszecie jednorazowy kod, brzmiący MINIBOOK, który pozwoli wam pobrać książkę zupełnie za darmo. Wszystkie minibooki są w cenie 4,99 zł, ale trzeba przyznać, że to i tak bardzo miły prezent od Woblinka.

Do wyboru są następujące pozycje:

Joanna Bator, “Ta-Która-Przynosi-Dziwne-Rzeczy”

Esej Joanny Bator, zdobywczyni Nagrody Nike za książkę “Ciemno, prawie noc”. Pisarka ma na swoim koncie dwutomowy cykl poświęcony Wałbrzychowi i jego mieszkańcom (“Piaskowa góra” i “Chmurdalia”) oraz reportaże dotyczące Japonii. Ostatnio wydała książkę “Wyspa łza”.

 

Jakub Małecki, “Wydmy”

“Wydmy” to opowiadanie Jakuba Małeckiego, który zaliczany jest do twórców fantastyki. Małecki wydał takie książki jak “Odwrotniak” czy “W odbiciu”

 

 

Łukasz Orbitowski, “Drugi skok w rozdwojonym domu”

Opowiadanie Łukasza Oribtowskiego. Pisarz jest autorem wielu powieści “Horror show”, “Tracę ciepło”  i “Szczęśliwa ziemia”. Był nominowany do nagrody Nike i Paszportów “Polityki”.

 

 

Jacek Woźniakowski, “Dwa opowiadania indyjskie”

W miniebooku znajdują się dwa opowiadania Jacka Woźniakowskiego. Woźniakowski to pisarz, eseista, publicysta oraz założyciel Wydawnictwa Znak.

 

 

Stanisław Lem, “Przyszłość otwarta na dobre i na złe”

Minibook zawiera tekst traktujący o zagadnieniu sztucznej inteligencji. Stanisław Lem polski pisarz, filozof i futurolog, przedstawiciel nurtu fantastyki naukowej.

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...