Jak sprawnie oszczędzić pieniądze? Michał Szafrański odpowiada po raz drugi bezpłatnym e-bookiem

Książki 17.02.2015
Jak sprawnie oszczędzić pieniądze? Michał Szafrański odpowiada po raz drugi bezpłatnym e-bookiem

Oszczędzenie pieniędzy wbrew pozorom nie jest wcale rzeczą tak prostą, jak mogłoby się wydawać. Jest to bowiem przede wszystkim sztuka podejmowania rozsądnych decyzji, której trzeba się nauczyć. Do tego między innym służyć ma udostępniony właśnie e-book “Więcej niż oszczędzanie pieniędzy” autorstwa Michała Szafrańskiego.

Michał Szafrański prowadzi jeden z obecnie najbardziej rozpoznawalnych polskich blogów. Gdy rzucał dobrze płatną pracę, by poświęcić się blogowaniu, wielu pukało się w czoło. Dziś jest uznawany za znakomitego fachowca w dziedzinie zarządzania swoimi finansami, o którego fenomenie rozpisywały się nie tylko media internetowe, ale też te tradycyjne. Tak, to ten gość, który w trzy miesiące zarobił na blogu 178 tys. złotych. Dziś obchodzi urodziny i z tej okazji udostępnił drugi tom e-booka “Więcej niż oszczędzanie pieniędzy”.

Więcej niż oszczędzanie pieniędzy okładkaKsiążka “Więcej niż oszczędzanie pieniędzy” to zbiór dwudziestu transkryptów prowadzonych przez niego audycji internetowych, w których dzieli się swoimi doświadczeniami i obserwacjami związanymi m. in. z budżetem domowym, mądrym oszczędzaniem, wychodzeniu z długów czy odpowiedzialności za swoje finanse oraz prowadzi rozmowy z inspirującymi osobami – w tym na przykład z inwestorami i biznesmenami. Całość liczy przeszło 400 stron. Wszystkie transkrypty podcastów były już wcześniej publikowane na blogu Szafrańskiego, teraz jednak doczekały się e-wydania w zbiorczej formie. E-book dostępny jest w formatach PDF, MOBI i EPUB. Pierwsza część “Więcej niż oszczędzanie pieniędzy” ukazała się dokładnie rok temu i można ją pobrać – oczywiście bezpłatnie – stąd. 

Wszystkiego najlepszego, panie Michale!

 

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...