Zobacz trailer filmu Guya Ritchiego, “The Man From U.N.C.L.E.”

Film 12.02.2015
Zobacz trailer filmu Guya Ritchiego, “The Man From U.N.C.L.E.”

Zobacz trailer filmu Guya Ritchiego, “The Man From U.N.C.L.E.”

“The Man From U.N.C.L.E.” to amerykański serial szpiegowski, który realizowany był w latach 60. XX wieku. Seria, znana głównie na Zachodzie, doczekała się adaptacji filmowej w reżyserii Guya Ritchiego. Do Sieci trafił niedawno trailer produkcji opowiadającej o przygodach szpiegów, Napoleona Solo i Illyi Kuryakina, w których wcielili się Henry Cavill i Armie Hammer.

Rzecz dzieje się w latach 60. XX wieku, w okresie Zimnej Wojny. Bohaterami filmu są dwaj agenci. Jeden współpracujący z CIA (Napoleon Solo) i drugi działający na rzecz KGB (Illya Kuryakin). Dwaj szpiedzy łączą swoje siły we wspólnej misji – chcą przeszkodzić międzynarodowej organizacji przestępczej, która ma dostęp do broni jądrowej i nie zawaha się jej użyć. Solo i Kuryakin muszą zapobiec katastrofie i uratować świat przed zagładą.

W oryginalnej serii Napoleona Solo zagrał Robert Vaughn, a Illyę Kuryakina David McCallum. “The Man From U.N.C.L.E.” z lat 60. miał aż cztery sezony (potem w latach 80. powstał pełnometrażowy film, który mówi o wydarzeniach rozgrywających się 15 lat później), a każdy odcinek trwał blisko godzinę.

The Man From U.N.C.L.E.

W filmie Guya Ritchiego oprócz Cavilla i Hammera zobaczymy też Hugh Granta, Elizabeth Debicki, Alicię Vikander i Davida Menkina. Światowa premiera filmu odbyła się 29 stycznia 2015. Nie wiadomo kiedy produkcja trafi do polskich kin.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...